PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479915}
4,9 46 739
ocen
4,9 10 1 46739
4,0 7
ocen krytyków
Miłość na wybiegu
powrót do forum filmu Miłość na wybiegu

Że co?

ocenił(a) film na 3

Wg początku opisu film miał być odpowiednikiem "Diabeł ubiera się u Prady" jednakże zagłębiając się w dalszą część tekstu poznajemy całkowicie inną historie...
Będzie dno...

polinor

Ten film ma tyle wspolnego z "Diabel Ubiera Sie u Prady" co "Lot Nad Kukulczym Gniazdem" z "Wezami w Samolocie"

polinor

Zgadzam sie, po obejrzeniu zwiastuna i przeczytaniu paru wywiadow z osobami zajmujacymi sie tym filmem nie widze zwiazku z 'Diabeł Ubiera się u Prady' prócz tego ze tłem jest moda.

użytkownik usunięty
polinor

To nie będzie polska odpowiedź na „Diabeł ubiera się u prady”
a raczej odpowiedź na „Dlaczego nie” podobieństw widać wiele.

Małgosia (Cieślak) marzy o karierze w wielkim mieście podobnie jak Julia(Gorczyca). Pierwsza próbuje ja robić w agencji reklamowej druga w modelek. W obu zakochuje się ktoś z współpracowników, jedna pochodzi z gór druga z nad morza, obie są zranione przez wcześniejszych chłopaków tylko, że jedna po studiach druga przed studniami.

W „Dlaczego nie” szefem jest Janek (Zakościelny) w którym kocha się Renata (Kożuchowska), tutaj role się odwróciły znów kobieta kocha mężczyznę, ale tym razem to ona jest szefem Marlena (Grabowska) a Kacper (Dobrociński) jest tylko pracownikiem. Obaj jednak Janek i Kacper wolą te dziewczyny że się tak wyrażę znikąd.

Postać grana przez Tomasza Karolaka to chyba alter ego Dawida (Kot) z „Dlaczego nie”. Nowa postać to ta grana przez Kunę jak dotąd te złe Marlena czy Renata nie miały przyjaciółki. Przyjaciółka Juli (Brylska) to chyba odpowiednik Moniki (Jabłczyńska) z „:Dlaczego nie”

A więc podobieństwa się nasuwają i wydaje mi się, że skutek będzie podobny, czyli lawina krytyki. Czasami zmieniają bohaterom wiek, czasami zamieniają ich rolami, albo zmieniają trochę czas akcji. Zresztą zwiastun pokazuje, że Dorociński w tego typu filmach gra to samo, Karolak zawsze gra to samo, Grabowska pokazała w zwiastunie kilka manier z seriali, a Gorczyca kilka dziwnych min chyba przebije Cieślak z „Dlaczego nie”

''A więc podobieństwa się nasuwają i wydaje mi się, że skutek będzie podobny, czyli lawina krytyki'' Oby skutek byl podobny bo mimo krytyki w Dlaczego Nie! byla bardzo duza ogladalnosc a co za tym szlo? Duze zyski. Ja tam zycze filmowi powodzenia. A do sukcesu sie przyczynie idąc do kina :P

ocenił(a) film na 3
zxcvw

Ja również z chęcią pójdę bo jak mam obiektywnie ocenić film skoro go nie widziałem? Wiem tylko że opis filmu to jeden wielki bzdet :) Nastawiam się na coś całkowicie nowego. "Diabła.." tam nie zobaczę na pewno :)

użytkownik usunięty
polinor

Umówmy się "Diabeł ubiera się ..." arcydziełem nie był, do "Lotu na d kukułczym gniazdem" lata świetlne ;), a "Miłość ..." w swojej kategorii zapowiada się całkiem całkiem nieźle. Sympatyczna bohaterka, ładne ciuchy, trochę romansu, trochę śmiechu , na dodatek ładne zdjęcia. "Miłość" z powodzeniem spełnia oczekiwania wobec lekkiej komedii w wakacyjnym klimacie. Większość ludzi tego właśnie potrzebuje, więc spoko. A kto nie lubi komedii romantycznych nie musi ich oglądać.
Aktorzy bardzo porządni, reżyser i operator doświadczeni, więc powinien być na poziomie. Ja pójdę zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones