PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617120}

Między wierszami

The Words
7,2 54 880
ocen
7,2 10 1 54880
5,0 5
ocen krytyków
Między wierszami
powrót do forum filmu Między wierszami

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem wczoraj, zupełnie przez przypadek i muszę powiedzieć, że film zrobił na mnie duże wrażenie. Historia i jej wielowątkowość wciągnęły mnie zupełnie.
Film ma świetny klimat. Gra aktorska na dużym poziomie, aż chce się oglądać.
Do tego wychodząc z kina dyskusja na temat filmu sama się nasuwa :-)
Serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 8
Rexer_3

Jedno pytanie. Widziałeś ten film w Polsce, czy poza jej granicami? ( obstawiam, że to drugie ) bo sama na niego poluję ( bezowocnie, jak dotąd), więc proszę, poratuj mnie i opowiedz coś więcej, bo ciekawość mnie chwyciła:)

ocenił(a) film na 8
Fantassia

Ciekawie pokazane na podstawie historii pisarza, o tym jakie prawda miała znaczenie w jego życiu i jak postanowił żyć z wyborami, których dokonał. Film naprawdę niezły, dobrze się ogląda.

Fantassia

yny yprrent-super kopia z napisami -akurat w tej chwili sciagam--serio

tebor

tnt torrent -sorka pisalem po ciemku heheh

ocenił(a) film na 8
Rexer_3

A jasne.... już widzę... Portugalia:)

ocenił(a) film na 6
Fantassia

film nie dla wszystkich....niektorzy beda uwazac,ze film piekny inni,ze nudny.....jedno okreslenie przychodzi mi na mysl "pudelko pelne roznych uczuc" i odbieranie tego filmu zalezy od tego w jakim stanie uczuciowym znajduje sie widz, jak dla mnie zbyt "zaplakany"..jakby nie bylo obejrzycie i ocenicie sami..Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Rexer_3

Rexter - racja, film nieprzecietny, swietnie sie oglada i ma swoisty klimat. Do tego (jak dla mnie) rewelacyjna muzyka. Polecam!

ocenił(a) film na 8
Bartecky

W tym filmie jest coś, co sprawia, że wciąż o nim myślę - jest taki... inny. Inny w pozytywnym sensie. Bardzo dobre kreacje aktorskie, wprost przyjemnie się oglądało. I racja, muzyka była genialna. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Fantassia

Witam, skąd macie polskie napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
Sadek_5

Ja nie mam. Jechałam ze słuchu:)

ocenił(a) film na 9
Rexer_3

Film zdecydowanie warty obejrzenia, rewelacyjna gra aktorska, świetna muzyka i zakończenie które pozostawia dużo do myslenia. Oby więcej takich projektów Bradley !!!

ocenił(a) film na 9
Rexer_3

mnie przeszkadzalo w calym filmie tylko to czeste calowanie sie aktorow. To mialo sie do czegos odnosic, czy moze nie bylo pomyslu na ciekawe rozmowy pomiedzy kobieta i mezczyzna?

ocenił(a) film na 9
Rexer_3

daje 9 bo koncowka mnie calkowicie rozbroila. "Czego tak naprawde chcesz?" - chyba kazdy z nas zna odpowiedz na to pytanie ale wie, ze "chciec a moc to roznica".

ocenił(a) film na 8
mr_bombastic

Thriller to raczej nie jest. Dramat jak najbardziej - bardzo wzruszający.

ocenił(a) film na 7
Rexer_3

Historia jest wieloplaszczyznowa, ale jednoczesnie niezwykle prosta. Opowiesc jest zgrabnie poprowadzona, co czyni z tego flimu rzecz dobra. W warstwie fabularnej film nie opowiada jakiejs szczegolnie zlozonej czy oryginalnej historii, ale opowiada te prosta historie z niejakim wdziekiem. Konstrukcja jest ladnie pomyslana, wszystkie elementy sie zazebiaja. Mam ostatnio jakas dziwna sklonnosc do dawania osemek, ale tym razem przystopuje. Jak popatrze na ten film z dystansu to zobacze przyjemna forme, ale nieszczegolnie "wysublimowana" tresc. Podobalo mi to, ale siodemka (film dobry) w zupelnosci wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones