PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560160}

Miód

Bal
6,9 3 243
oceny
6,9 10 1 3243
7,8 10
ocen krytyków
Miód
powrót do forum filmu Miód

Dla mnie katastrofa!! Strasznie nudny. Pokazują jakiś motyw nie wiadomo dlaczego, zero odwołania do czegokolwiek w późniejszych aktach filmu. Żałowałam każdej minuty spędzonej na tym filmie. Dałam mu szanse i nie wyszłam w trakcie i tego też żałuje!

ocenił(a) film na 8
milena_20

Można raczej powiedzieć, że to film dał Ci szansę ,ale z niej nie skorzystałaś. Mnie zauroczył. :)

ocenił(a) film na 8
milena_20

Genialny. obejrzę jeszcze raz i jeszcze raz...

milena_20

A zwróciłaś uwagę na detale? Jak np. na to, że Yusuf w rodzinnym gronie czytał bez większych problemów (i to wyrazy dużo trudniejsze niż w szkole), a w klasie dukał, nie mogąc wydobyć z siebie jednego słowa?

BUNCH

Hahahah, jak to zauważyłeś Sherlocku, ogladałeś dwa razy? :D Mozna spokojnie uciąc sobie drzemkę, wykasować stare smssy z komórki a i tak w trakcie seansu trudno przegapić te pare konkretniejszych scen, z czytaniem czy piciem mleka, w gruncie rzeczy to na nich opierala się ta arcy wątła fabuła.


Lubie

spokojne

k i n o

a

l

e

bez

przesady

ocenił(a) film na 7
sonylasvegas

Film nie musi mieć "konkretnych scen" żeby wciągnął. Dobry film, oby więcej takich powstawalo.

ocenił(a) film na 8
balech

Nie każdy musi lubić tego typu kino, to fakt. Osobiście oglądałam całość w napięciu ale nikt nie powiedział, że każdemu musi się podobać. Wydaje mi się jednak, że warto spróbować je chociaż docenić. Nie każdego musi wciągać tak delikatna forma, ale nie wiem, jak można nie widzieć piękna, jakie kryje się w przeciągniętych kadrach wypełnionych dźwiękami z tła. To jest statyczne kino refleksyjne i nie zawsze film musi być nafaszerowany pompatycznymi zdaniami, żeby poruszać. Poza tym w trylogii, a szczególnie "Miodzie" zdjęcia same w sobie są warte uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones