PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 948
ocen
6,3 10 1 44948
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja

Niemożliwe żeby film wszedł 17 lutego jak nawet nigdzie nie ma jeszcze trailera... Żadne kino ani recenzje jeszcze o nim nic nie wiedzą... komuś się daty pokiełbasiły...

ocenił(a) film na 6
dejvofficial

pokiełbasiły się daty, albo po prostu wszyscy dystrybutorzy olewają film, co nie byłoby niczym nowym w przypadku tego aktora :/ Nie zdziwię się jeśli obraz nawet nie wejdzie do kin tylko trafi od razu na DVD

ocenił(a) film na 8
dejvofficial

Wg strony imdb.com data premiery jest zaplanowana na 24 sierpnia 2016 (Francja).

fredaser

dokładnie, premiera pod koniec sierpnia, na fw została stara data premiery w Belgii i Szwecji i nie da się jej zmienić bez podania aktualnej daty w Belgii i Szwecji..

ocenił(a) film na 8
dejvofficial

Kiedy film wyjdzie?

ocenił(a) film na 8
Blashix

Ech, przecież wyżej masz odpowiedź.. 24 sierpnia 2016

ocenił(a) film na 7
fredaser

Na zalukaj już jest..

ocenił(a) film na 8
TheVenix

Ano jest, już od paru dni krąży w sieci. Co nie zmienia faktu, że oryginalna data premiery wyznaczona została dopiero na 24 sierpnia. Tak samo rzecz się miała choćby z ostatnim filmem Tarantino...

ocenił(a) film na 7
dejvofficial

I niemożliwe stało się możliwe bo właśnie obejrzałem CAŁY (choć kinówka i po rusku) i ja się nie zawiodłem. Myślę, że podpowiedź jasna, gdzie obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
mp65warka

I jakie wrażenia ? Jaki poziom trzyma ten film ??? Z czym mamy do czynienia ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Oczywiście będę subiektywny, bo bardzo lubię Jasona Stathama, ale wg mnie jest nawet lepiej niż w "prawie zemsty". Jakość tego czegoś była paskudna (zwłaszcza dźwięk, choć i obraz to czasem jakiś szkic techniczny), ale i tak nie mogę się doczekać, żeby obejrzeć reżyserską wersję. Jessica Alba - no cóż... piękna, jak zwykle ;-) Tommy Lee Jones - klasa (no może klaska); Michelle Yeoh - bywało lepiej (ale i tak dobrze, zważywszy, że nie rozpieprza po 30 gości na raz)... I tak za dużo mówię... Ale polecam!!! i osobiście oceniam na 7,5

ocenił(a) film na 9
mp65warka

Ok ,dzięki kolego za wyjaśnienie .A dużo było akcji ,rozpierduchy ? Dobre strzelaniny ,walki ,eksplozje itd ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Lubisz zadawać pytania retoryczne?! No oczywiście, że duuuuuuuużo. Przecież to film ze Stathamem ;-)

ocenił(a) film na 9
mp65warka

Ok ,dzięki za odpowiedz :)

ocenił(a) film na 7
mp65warka

Mozesz dać linka do tej wersji?

ocenił(a) film na 7
mp65warka

Już nieważne :)

ocenił(a) film na 7
mp65warka

Ha ha jest motyw z gramofonem.

ocenił(a) film na 7
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Trochę ta paniusia zbyt kozacka , a z tym skokiem to pojechali mocno , normalnie bond XD.

ocenił(a) film na 9
FRANK_MARTIN_FILMWEB

No nie mów Frank że ty już też to obejrzałeś ????

ocenił(a) film na 7
bradock

Tylko początek 5 minut , tobie się spodoba. Niby mechanic ale trochę przegięta akcja , coś jak Bond.

ocenił(a) film na 9
FRANK_MARTIN_FILMWEB

A dużo tej akcji było ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Z 4 z 5 minut to sama akcja ! Właściwe podobnie zaczyna się transporter 3 jak przychodzi Do franka gość i stawia mu ultimatum.

ocenił(a) film na 7
bradock

Na pewno nie jest to co jedynka nad czym ubolewam.

ocenił(a) film na 9
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Czyli właściwie takie dynamiczne ,pełnej przegiętej akcji kino w stylu Bonda ,M:I ,Szybcy i Wściekli ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Właściwie tak , połączenie transportera , fast f , bonda i może M:I ale efekty są słabe i skok o którym mówię który zresztą jest w trailerze wygląda śmiesznie , nie bardzo mi to odpowiada.
No nic trzeba się wybrać do kina lub czekać na bluray . Może będzie pozytywne zaskoczenie.
Ale już teraz zasługuje na te 6 lub 7/10

ocenił(a) film na 9
FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ok .dzięki za wyjaśnienie .

ocenił(a) film na 7
bradock

Tradycyjny hd cam to przy tej kopii mistrzostwo jakości obrazu.Ani obrazu ani tym bardziej dzwięku nie ma w tym filmie , pixeloza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones