PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838524}

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections
5,0 52 471
ocen
5,0 10 1 52471
4,8 39
ocen krytyków
Matrix Zmartwychwstania
powrót do forum filmu Matrix Zmartwychwstania

Z całym szacunkiem to wszystkich hejtujacych ,moim zdaniem film nie jest zły, fabuła sama w sobie dość zaskakująca momentami ciekawa ale co ja tam mogę wiedzieć taka zwykła dziewczyna skoro tu tylu znawców kina. Pamiętam, że kiedyś tez pochwaliłam film ,który nie przypadł do gustu paru osobą i dostalam ogromną fale hejtu no ale cóż kazdy ma prawo do własnego zdania (własnego zdania a nie obrażania tych, którzy mają inne) .Film jest spoko ,czy był potrzebny ? I tak i nie niemniej musze przyznać, że mnie zaciekawił mimo. Wszystko pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
oOPasiakOo

Mnie sie tez podobal.Uwazam ze byl to lepszy Matrix od 2,3.Cala ta krytyka jest bardzo zlosliwa a sam film moze kiedys stanie sie doceniony i klasykiem.Jak dla mnie Matrix 4 to duze zaskoczenie , a w cale na niego nieczekalem.

lavrenzo84

I mówi to hejter Matrixa 2 i 3 XD

Przy czym mnóstwo pozytywnych opinii tu wydaje się obracać tylko w ogół tego żeby być wbrew opinii większości i spekulować, że zostanie doceniony po latach. Choć sami nie wiedzą za co :P

ocenił(a) film na 9
oOPasiakOo

Popieram pozytywne opinie o tym filmie, a zdecydowanie negatywne oceny (3/10 i niżej) uważam, za całkowicie żenujące.

ocenił(a) film na 9
oOPasiakOo

Popieram pozytywne opinie o tym filmie, a zdecydowanie negatywne oceny (3/10 i niżej) uważam, za całkowicie żenujące.

ocenił(a) film na 9
MKs

Podwójny wpis - pierwszy nie pojawił się od razu.

ocenił(a) film na 9
oOPasiakOo

Podwójny wpis - przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones