PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 254 tys. ocen
7,6 10 1 253830
6,9 32 krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

Bylem dzis na "Marzycielu" i musze przyznac, ze chcialbym aby takich filmow bylo w kinach wiecej granych........ Film prosty, symboliczny, wzruszajacy, metafizyczny........... i inny..... I oczywiscie poplakalem sie nim.... :-)) A to dobry znak, bo filmy ktore mnie wzruszaja do lez zapadaja mi na dluzej w pamiec. I chyba podobnie bedzie i tym razem, bo niesposob zapomniec malutkiego Michaela i reszte tych malych aktorow, i oczywiscie Kate Winslet oraz Johny'ego. Mowiac szczerze, to kreacja Johny'ego bardzo mnie zafrapowala- jego sposob grania najpierw wzbudzil we mnie mieszane uczucia, ale swietna charakteryzacja i, jednak, w ostatecznosci jego gra mi sie spodobala. Polecam dla tych ktorzy chca spedzic naprawde mile 2 godziny w kinie. Ci ktorzy nastawiaja sie na cos spektakularnego w swoim przekazie i pokazie moga sie jednak zawiesc. Bo "Marzyciel" ujmuje wlasnie swoja prostota przekazu i pokazu. Przy tym filmie mozna po prostu odplynac w inny- piekny, swiat.............

pan_jasiu

Cześć! Nie widziałam jeszcze tego filmu, ale postanowiłam napisać i upewnić się czy mam w FW krajana??
Zapraszam na swój blog.Pozdrawiam!

pan_jasiu

Cześć!!! Film bardzo ,bardzo mi się podobał Johny Deep jest świetny gra pozostałych aktorów również jest Bdb.Jak skończyłem oglądać miałem ochotę złapać za pióro i kartkę ... może kiedyś w Nibylandii