PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571031}

Mój tydzień z Marilyn

My Week with Marilyn
6,5 59 499
ocen
6,5 10 1 59499
6,0 28
ocen krytyków
Mój tydzień z Marilyn
powrót do forum filmu Mój tydzień z Marilyn

Osobiście uważam, że najlepszą kandydatką byłaby Scarlett Johanson. Ona sama w sobie jest seksowna, tak jak Marylin. A Michelle Williams jest troche zbyt pulchna na twarzy jak na MM...Scarlett byłaby lepsza nawet już nie przez sam wygląd ale chociażby przez gre aktorską...

ocenił(a) film na 8
dragonball1234

Scarlett byłaby za sztywna do tej roli, lubię ją ale jakoś super zdolną aktorką nie jest. Poza tym już bardziej z wyglądu pasuje mi Michelle niż ona. Natomiast myślę, że nie bez powodu Williams dostała angaż do tego filmu. Ja nie mogłam oderwać od niej oczu (nie mówię tutaj o wyglądzie, ale o grze aktorskiej), była w tej roli cudowna

ocenił(a) film na 6
Eileena_6

W jakim filmie zauważyłaś, że SJ nie jest zdolną aktorką? :D Jakie to jej cechy powodują że jest ona "niezdolna"?

ocenił(a) film na 8
Zakeri

Źle się wyraziłam, SJ owszem jest zdolna aktorką. Po prostu Williams tak świetnie zagrała MM, że nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli:p

dragonball1234

Ja wiem, że MM była tylko jedna, ale mimo, że lubię Williams nie mogłam na nią patrzeć w tej roli. Usta ma tak inne, że aż mnie to raziło...

ocenił(a) film na 6
dragonball1234

Czy Scarlett byłaby sztywna? No nie wiem, ale o gustach sie nie dyskutuje :D ja mimo to wolałabym ją, świetnie zagrała w dziewczynie z perłą i mysle ze tu tez by dała rady

ocenił(a) film na 6
dragonball1234

Chyba nie starczyłoby funduszy na taki angaż, Williams dobrze zagrała choć rzeczywiście - wizualnie wyglądała za słabo. Z drugiej strony kto może zagrać Marylin?

ocenił(a) film na 8
Zakeri

Williams nie mogła doścignąć ideału -samej Marlin, ale myślę, że jest mało aktorek o ile w ogóle są, które by tak dobrze "improwizowały", seksapilu Marlin trochę brakowało, ale mimo wszystko szacun dla Michelle za tę rolę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones