PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738517}

Love

6,1 25 300
ocen
6,1 10 1 25300
5,6 29
ocen krytyków
Love
powrót do forum filmu Love

Jak obstawiacie - co się finalnie stało z Electrą? Teoretycznie można się domyślać, że popełniła samobójstwo, po stracie swojej wielkiej miłości (tym bardziej, że była rozchwiana emocjonalnie i wciągnęła się w narkotyki). Z drugiej jednak strony - to że jej numer telefonu był już "nieaktualny", to dla mnie żaden dowód, bo dziewczyna mogła wyjechać, a numer zmienić (zrezygnować ze starego), żeby na dobre odciąć się od demonów przeszłości.
Pytania pozostają otwarte (w filmie nie znajdujemy na nie odpowiedzi), choć na dobrą sprawę, są one racze mało ważne, bo najbardziej istotne jest tu chyba to, że cokolwiek nie stało się z Electrą - dziewczyna zniknęła z życia Murphy'ego i już nigdy w nim się nie pojawi (taki był chyba zamysł reżysera w tej kwestii).

ocenił(a) film na 8
SickMind

Właśnie też się zastanawiałam i myślę, że reżyser pozostawił nam wolny wybór co się stało z Electra na koniec. Musimy sami sobie odpowiedzieć :-) podobnie jak Ty sądzę, że mogła się zabić, nie pamiętam cytatu z filmu, ale Electra mówiła coś w stylu ze gdy kiedyś z nim nie będzie czy jakoś tak woli zniknąć (co raczej wskazuje na samobójstwo) bądź tak jak również Ty napisałeś chciała zniknąć i oddzielić się od demonów przeszłości, zmienić numer i wprawić każdego w myśl, że chce się zabić, że ma myśli samobójcze a tak naprawdę odciąć się raz na zawsze od wszystkich i wszystkiego. Jedno jest pewne film dla mnie brak słów! Bardzo mi się podobał. Jak przez parę "głupich" spraw, myśli można zniszczyć sobie życie.. I na sile żyć innym życiem, który nie jest takim jak się chciało. Na pewno prędzej czy później znów obejrzę ten film :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones