PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1211}

Lista Schindlera

Schindler's List
8,4 369 158
ocen
8,4 10 1 369158
7,9 34
oceny krytyków
Lista Schindlera
powrót do forum filmu Lista Schindlera

Jakiż Prawdziwy

ocenił(a) film na 2

Nawet SS-manami mówią po polsku ... a hołota to ogląda. Poland ''wake up''

użytkownik usunięty
hessus86

Zgadza się, dziadek mi opowiadał jak polaki mordowały Żydów.

ocenił(a) film na 9
hessus86

nie oceniam tego filmu wysoko za prawdę historyczną, lecz za to że jest świetnie zagrany i naprawdę dobrze zrealizowany. Jak dla mnie mogła by to byc całkowita fikcja, a i tak dostałby 9

Kot25

dokładnie. ale wiekszość filmów krytykuje się bo ,,o rany to nie ma nic wspólnego z prawdą itd ,, ... śmieszne... przecież to filmy a nie książki do historii ... niedługo ktoś oburzy się np na forum filmu ,,Zielona Mila,, że film nie prawdziwy bo ,,murzyn,, pluje przczołami ;) albo ostatnio jak czytałem na forum filmu ,,Kod da Vinci,, oburzonego chłopca że film jest bluźnierstwem i dlatego zasługuje na 1/10.. no sorry wake up .. ;)

ocenił(a) film na 9
danielpiw23

Popieram i zgadzam się w 100%. Wypowiedzi niektórych osób są delikatnie mówiąc zabawne ;) Wszystko biorą na serio

ocenił(a) film na 2
martynkaaa19007

Nakręcimy Jedwabne 2 ;]

użytkownik usunięty
hessus86

Zgadzam się w 100%, ale czy myślisz że ktoś w ogóle zwrócił na to uwagę. W Polsce praktycznie nie ma czegoś takiego jak świadomość narodowa czy patriotyzm, a jeżeli się już zdarzy, to jest on najczęściej domeną łysej hołoty ze stadionów, która polski nawet palcem na mapie nie wskaże.

Co do filmu, jak każdy film spielberga: powiększony MCzestaw z frytkami. Zjeść, wysrać, zapomnieć.

Ostro i obraźliwie trochę, wiem, przepraszam, ale nie lubię ignorancji, szczególnie w amerykańskim wydaniu.

ocenił(a) film na 2

ameryko-judajstycznego kina też nie lubie a wiec mozna pojechac po calosci jesli chodzi o przymiotniki tego gowna. Swiadomosc '' kolego '' jest ale nie liczna ... tylko szkoda że ona umrze . Juz wkrótce ...niestety. Hmm powiadasz stadionowa no fakt , rzeczywiście, przypomnialem sobie Euro. Ehh nie ma co wspominać tylko przypić Tuskowi i Sikorskiemu piatke za te 60 mld zl ( ? ) ktore mamy oddac zydom. Niech ktos nakreci film jak Polska napada na Niemcy 1wrzesien 1939 bo chyba tak bylo ;-)

ocenił(a) film na 5
hessus86

......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones