PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107881}

Legenda Zorro

The Legend of Zorro
6,6 55 987
ocen
6,6 10 1 55987
5,0 9
ocen krytyków
Legenda Zorro
powrót do forum filmu Legenda Zorro

Jest to jeden najlepszych filmów które kiedykolwiek oglądałam. Mogłabym go oglądać codziennie...

ocenił(a) film na 5
marzena100

Naprawdę tak bardzo ci się podobał? Co prawda to film akcji i ma być przebojowy, ale również chociaż odrobine realistyczny... ciężko sobie wyobrazić małego dzieciaka(syna Zorra) , który krzyżuje plany złodziejom i ratuje tatusia z paki. Poza tym już na początku można było przewidzieć zakończenie - liniowa fabuła

ocenił(a) film na 8
marzena100

Dla mnie nie jest to co prawda jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, ale całkiem miło mi się go ogląda. Zorro w tym filmie to taki superbohater XIX wieku, działa dużo, szybko i widowiskowo. Jako kino akcji film to czysta perfekcja i pod tym kątem bardzo mi się podoba. Jednak rażą nieścisłości historyczne i liczne dziury w scenariuszu. Zorro to jednak nie Batman i nie powinien tak wysoko skakać:)

ocenił(a) film na 8
marzena100

Niezły, ale bardziej wolę "Maskę Zorro". Kontynuacja to nigdy nie jest to samo...

ocenił(a) film na 8
marzena100

mi się podobał, takie kino przygodowe, dla rozrywki, trochę love, akcji i śmiesznych scen :P

ocenił(a) film na 8
marzena100

ja tez czesto ogladam " legende zorro"- nie jest moim ulubionem filmem ale potrafi poprawic humor po ciezkim dniu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones