PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7892}
5,7 6 023
oceny
5,7 10 1 6023
6,3 9
ocen krytyków
Last Days
powrót do forum filmu Last Days

Co jest grane?

użytkownik usunięty

Dzisiaj jest niby Polska premiera, a grają to tylko w jednym kinie w Warszawie... Ktoś mnie oświeci: czemu? Kiedy wejdzie do reszty kin? Oczywiście, o ile wejdzie...

Dlatego, że to nie jest murowany hit;) Nirvana, by przyciągnęła do kina masy, ale to luźny bardzo film;)

użytkownik usunięty

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że zaczną wyświtlać go w 3city, bo chętnie bym go obejrzała.

Po tym, z jakimi krytykami się spotyka, to i tak warto cieszyć się, że u nas zdecydowali się ryzykować wprowadzać go do kin. ;/ Wg. mnie jest całkiem dobry, ale faktycznie pozostawia wiele niedosytu i jest jakby obok opczekiwań, które nasycił "Słoń" i "Gerry".

użytkownik usunięty
The_Perfect_Drug

Zgadzam się, film jest bardzo dobry (dla mnie 8/10), ale jednak nie dorównuje poprzednim częściom "trylogii zapowiedzianej śmierci" (które oceniłem na 10). Cieszę się, że wreszcie trafił do naszych kin, ale popularności raczej nie zdobędzie - recenzenci film chwalą (np. w "Przekroju", "Dzienniku", "Rzeczpospolitej"), natomiast widzowie są w większości rozczarowani (na Filmwebie film ma średnią 5,71). Dla dystrubutora brawa za odwagę!

powiedzcie mi w którym warszawskim kinie to będą grali?? bo nie moge sie doszukać a też chciałabym coś o nim powiedzieć

ocenił(a) film na 9
bardzica

Film graja tylko w Paradiso to skandal.Taki dobry film.
Odnoszac sie do poprzedników to nie jest jednak film dla wszystkich .Film van Santa jest bardziej do przemyslenia niz do obejrzenia.Ja po obejrzeniu tego filmu normalnie wrosłem w siedzenie.Długo nie mogłem dojsc do siebie.Byłem w szoku.
Wiekszosc ludzi ma pretensje ze film nie jest tak naprawde o Nirvanie Cobainie.Tu w bład wprowadził nas dystrybutor.
Taka jest prawda nigdy przed obejrzeniem filmu niesłuchajcie nikogo kto by sie na ten temat wypowiadał nie ogladajcie trailerów ktore w filmach tego typu wprowadzaja bezczelnie w bład zainteresowanego.
Jeszcze raz powiem film jest wspaniały nikt juz ne robi takich filmów
Moja ocena 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones