PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570380}

Kupiliśmy zoo

We Bought a Zoo
6,9 61 534
oceny
6,9 10 1 61534
5,9 12
ocen krytyków
Kupiliśmy zoo
powrót do forum filmu Kupiliśmy zoo

niesamowity film familijny jaki ogladalem do dawna. Wlasciwie, to jest dramat obyczajowy dla calej rodziny i niech Was nie zniecheci slowo "dramat" - film jest cieply, lecz nie infantylny, powazny, lecz lekki. Dobre, bardzo, bardzo dobre kino. Aktorsko *wszyscy* doskonali, widac ze chceli dobrze zagrac, ze im zalezalo. Przy tym zjawiskowa historia, zreszta jak to czesto bywa, napisana przez zycie. Standardowo dalbym solidne 8, ale kurcze, w zalewie glupawych pseudofilmow dla calej rodziny ten blyszczy jak diament, wiec daje zasluzone i u mnie wybitnie wysokie, 9.

ocenił(a) film na 9

Drogi użytkowniku widzę, że film poruszył ciebie podobnie jak mnie.. Tylko, że ja dałam dziesiątkę.. Swoją wysoką ocenę mogę uzasadnić tym, że oglądałam ten film pięć razy i za każdym razem tonę w oceanie własnych łez.. No i w pewien sposób ten film bardzo mnie motywuje.. Poza tym przez większość filmu szeroko się uśmiechałam patrząc na te wszystkie piękne zwierzątka.. No i muzyka mojego ukochanego artysty.. To wszystko potwierdziło mnie w przekonaniu, że film jest genialny.. Warto też zwrócić uwagę na dialogi bohaterów.. Najbardziej w pamięci utkwiła mi scena, gdy Benjamin kłóci się z Dylanem.. No i przyznam ci rację, że aktorzy się starali.. To widać gołym okiem.. ;) Pozdrawiam gorąco..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones