PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207875}

Kult

The Wicker Man
5,0 26 832
oceny
5,0 10 1 26832
2,0 5
ocen krytyków
Kult
powrót do forum filmu Kult

Co wnosi do filmu to, że niby on wcześniej widział i "uratować chciał", dziewczynkę, początek sam filmu? Niby to ta sama co zginęła na wyspie. Jak to ma związek, ten sam początek? Że mu sie skojarzyły te osoby, był podobne?

Swoją drogą wolałbym HappyEnd, myślałemn, że albo pryzjdzie "pomoc z zewnątrz" albo jakoś się wywinie a tu go spalili, usmiercili...

BUNCH

Acha! Co wnosi śmierc pilota? Jest scena gdy babka na wyspie mówi, że sobie będą musieli porozmawiac z pilotem, że przywiózł obcego na ich wyspe, ale skoro to było zaplnanowane to dlaczego go zabili i odcieli tym samym transport żywności?

BUNCH

Ten film jest pełen bezsensownych, dodanych na siłę wątków których nie da się wytłumaczyć. Szkoda w ogóle o tym pisać... porażka. Dziw mnie bierze że aktor tej klasy zgodził się zagrać w takim gniocie.

funkyman

Może spodobało mu się, że będzie mógł kilka razy przywalić kobiecie? Nie wiem... sam się zastanawiam co on robi w tym filmie.

K_meyer

Potwierdzam. Właśnie wróciłem z kina, normalnie masakra... Żałuję kasy :>

ocenił(a) film na 1
BUNCH

hmm... Moja koleżanka, z którą byłam na filmie(była bardzo wytrwała, bo nie zasypiałam, co pięć minut) powiedziała mi po seansie, bo zapytałam o to samo, że w momencie kiesy przy tym wielkim misiaku, który się pali kobiety ściągają maski to wśród nich jest ta babka i dziewczynka z samochodu, jak i również jego koleżanka policjantka, która mu przyniosła list. Chociaż sama tego nie dostrzegłam to muszę wierzy jej na słowo. Nie zależnie od tego czy one rzeczywiście były z tej wyspy czy nie i tak początkowe sceny nie mają najmniejszego sensu. Co by się nie wydarzyło i tak by tam pojechał. Zdrowia

Kellan

A teraz wgłębmy się w to, czy wiecie:

1. Co znaczy kobieta obsiadnięta przesz pszczoły w jednym z pokoi?
2. Skoro Cage miał przybyć na wyspe (było to ich celem) to rozumiem, ze dla jego nieświadomości można powiedzieć "no to będziemy musieli porozmawiac z pilotem, on Pana tu przywiózł" - a potem pilot jest martwy (jedyny dostawca żywności z zewnątrz. To niedorzeczne.
3. Scena gdy Cage nie śpi i widzi uciekającą dziewczynkę, zacyzna ją gonić i nic nie winika
4. Jeog omamy, dziwne rzeczy mu się rzucają w myślach, jak dziewczynka w wodzie i tym podobne, to równiez niedorzeczne.
5. Pierwsza sytuacja na drodze, co to ma wogóle do rzecyz, współnego + taki sam wygląd dziewcyznek (rzekomo jego córki)
6. Jak ktoś powiedział, podobno policjantka i te baby z auta z 1-szej sceny filmu były na wyspie, jak wytłumaczyć P{olicjantkę, która ma staż i wszystko a jednak jest z Summersisle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones