PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 316
ocen
6,2 10 1 156316
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Kogo wybieracie?
Mrocznego Łowcę czy zakochanego Williama?
:)

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

Ja wybieram królową. Jest piękna! :)

ocenił(a) film na 8
agapoem

seksowna i pociągająca :) Dałaś za małe ,,pole" do wyboru :D

ocenił(a) film na 10
agapoem

Haha, nie ma sprawy ;D
Dorzucam w takim razie jeszcze Królową i Królewnę ;)
Ciekawe czy ktoś wybrałby Śnieżkę...

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

Dzięki za poszerzenie opcji do wyboru :D
Śnieżka, eeee, nie ma szans. Niby nie brzydka ale w sumie taka bez charakteru i taka...nijaka. Nawet, jak na mój gust, nie była wcale taka ładna :D
No ale, żeby tak się lekko wpasować w główne zapytanie to gdybym miała inne gusta niż mam, to postawiłabym na Łowcę.
Ten William wydał mi się takim trochę ,,chłopkiem roztropkiem" :D

ocenił(a) film na 8
agapoem

bardziej by pasował jako brat albo przyjaciel. Czegoś mu zabrakło, jakiejś takiej iskry. Jak dla mnie
No, sprawiedliwości stało się zadość :D i powrócę do królowej :)

agapoem

i całe szczęście, że to Łowca na nią "podziałał" a nie ten "chłopek roztropek" :D

ocenił(a) film na 8
Paz_Vega

,,podziałał", to nawet dane w cudzysłów, jest zbyt znaczącym słowem ale niech będzie :D ;D

ladyanna_filmweb

A mnie się Kristen podobała. Nie była cukierkową dzidzią piernik, tylko Śnieżką z pazurem i charakterem :)

ocenił(a) film na 4
agapoem

Królowa najlepsza :)

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

a może obu :> jednak gdyby się tak nie dało, to pomimo tego że Łowcę uważam za przystojniejszego to wybrałabym raczej Williama :)

użytkownik usunięty
zbikard

Oh, ja bym zdecydowanie wybrała Łowcę :D uwielbiam takich mrocznych facetów ;3

ocenił(a) film na 7

Szczerze mówiąc, to i ja też takich wolę :) Ale przy wyborze sugerowałam się przede wszystkim tym, że od momentu pojawienia się w filmie Łowcy, było wiadomo że to on uratuje Śnieżkę pocałunkiem.
No a ja chciałam, i do końca łudziłam się, że nie będzie aż tak przewidywanie i tym, który ją wybudzi będzie William.. po prostu trochę było mi go szkoda i dlatego ten wybór :D

ladyanna_filmweb

Zdecydowanie wybrałabym Łowce, taki męski facet. Może i mroczny, ale dobre miał serducho. Jedynie trochę ogłady przydałoby mu się :P A William to dla mnie taki trochę chłopek roztropek

ocenił(a) film na 10
fffiona

Ja zgarnęłabym obu ;D
Trudny wybór, ale macię rację. Mroczni faceci najlepsi, Łowca ma w sobie to coś!
Niby opijus, ale tak naprawdę twardziel z dobrym sercem jak już ktoś zauważył.

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

w 100% Łowca, w sumie dzieki niemu film był warty obejrzenia ;)

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

Brałbym Śnieżkę na różne sposoby, a z pocałunkiem to bym się wstrzymał... :-D

ocenił(a) film na 8
Pawel_Gosia

to było dobre, hahahaha :D i śmiem wątpić czy ona w ogóle by poszła na taki układ, jest zbyt dooooobra i taka anielska :D :D

ocenił(a) film na 6
ladyanna_filmweb

Tylko Łowca- tak chciało przeznaczenie :)

ladyanna_filmweb

Kobiety naprawdę mając u boku takiego faceta jak Łowca nadal myślicie nad wyborem Wilusia?
Łowca to taki twardziel wrażliwiec o czułym serduchu i do tego męski. Nawet taki przybrudzony, wymiętolony, wypity robi piorunujące wrażenie.
Wiluś nie ma szans.
Rozbiegane oczęta tej całej Śnieżki w końcowej scenie filmu i nazwijmy to uśmiech jak na niego spojrzała to chyba znaczy, że w końcu też to dotarło i do nie ;)

ocenił(a) film na 8
LilyRain

nic dodac nic ujac :D ŁOWCA rzadzi :)

ladyanna_filmweb

Śnieżka i Łowca :P

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

A krasnoludy?:D Tak poważnie: Łowca i długo, długo nikt:)

ladyanna_filmweb

Tylko Łowca :)

ocenił(a) film na 10
StarszaSiostra

Łowca mhhhmmmm

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

Łooooowca ;)

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

zdecydowanie Łowca :)))

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

Łowca - kanciasty i cudny :)

ladyanna_filmweb

Łowca i Królowa, która była majstersztykiem filmu i gdybym oceniała film ze względu na konkretną kreację to 10 murowane :)

Paz_Vega

A nikt mi nie powie że przy odrobinie chęci scenarzystów była by między tą dwójką chemia :)

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

A ja dużo bardziej polubiłam Wiliama.

ParanormalVampire

u mnie to samo!

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

Mroczny łowca :)

ocenił(a) film na 6
ladyanna_filmweb

Łowcę. :)

użytkownik usunięty
ladyanna_filmweb

William, zdecydowanie. Łowca też świetny, ale William ma w sobie to "coś".

ocenił(a) film na 6
ladyanna_filmweb

Zdecydowanie Łowca. :)

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

biorę Thora :D

ocenił(a) film na 9
ladyanna_filmweb

Łowca lepsze ciacho, ale te palące oczy Williama... Mam miękkie serce, "przygarnęłabym" obu ;-)

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

To wybór między chłopcem, a mężczyzną tak trochę... Wolę mężczyznę 3:)

ocenił(a) film na 8
ladyanna_filmweb

Mrocznego Łowce zdecydowanie.

ocenił(a) film na 6
ladyanna_filmweb

Oczywiście, że Williama. I to jego spojrzenie :)

ocenił(a) film na 3
ladyanna_filmweb

A mogę i Willa i królową? Są najpiękniejsi. Ale jeśli muszę zdecydować się na jedną osobę, to królowa - zawsze może zmienić się w Williama.

ocenił(a) film na 3
ladyanna_filmweb

Czemu zdecydowana większość wybiera łowcę? Jest silny i przystojny, ale co poza tym? Alkoholizm i żałoba po żonie? Poza tym tak łatwo dał się nabrać królowej... Nie to, co William. Sprzeciwia się swojemu ojcu, by ratować Śnieżkę, dołącza do wrogów. Uwielbiam takie intrygi. No i też jest śliczny. I strzela z łuku jak elf.

ocenił(a) film na 9
ladyanna_filmweb

Zdecydowanie Łowca <3 <3 mroczny, tajemniczy (uwielbiam takich facetów :P), ale jak napisala to fffiona, mial dobre serducho, zawsze straral sie pomoc. I jeszcze ta przemowa pod koniec, gdy Śnieżka "nie żyła" <3

ocenił(a) film na 7
ladyanna_filmweb

Aktorów uwielbiam obu, są świetni, ale tu wygrał dla mnie Łowca ♡ mogę patrzeć na Chrisa Hemswortha godzinami, nawet jak był tu przez niemal cały film umazany błotem XD sama postać Williama odważna i oddana, ale nie było chemii między nim a Śnieżką, byli super jako przyjaciele.

ocenił(a) film na 6
ladyanna_filmweb

Łowca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones