PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 106 tys. ocen
7,1 10 1 105676
5,5 16 krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

kompletnie spartaczyli ten film, a przecież z taką obsadą mogli zrobić taki piękny film ( świetne zagrane co do aktorów nie mam zastrzeżeń).Tylko że te z holiwood jak biorą sie już za historię to oni chyba piszą własną, bo takiej co pokazano w filmie to na pewno nie ma( nawet Annę zrobili starszą z sióstr, a przecież była młodsza od Mary i to kilka lat). Nie rozumiem dla czego oni nie mogą sie trzymać przynajmniej podstawowych faktów, czy to takie trudne?

ocenił(a) film na 3
ellada22

Niestety..muszę przyznać Ci rację: film jest spartaczony okropnie.Dla mnie to wielkie rozczarowanie jak lubię Portman,Johansson no i Bane ;) to nie popisali sie tu niczym wielkim....Z Anny zrobili wrednego babsztyla(chociaż pasuje tutaj gorsze słowo :Pa jest tutaj podłą strasznie...) NIE NIE NIE!!Anna miała uwodzić króla,niby to robiła ale tutaj żadnej chemii nie widać....ŻADNEJ!!Aktorzy tylko odbębnili swoją pracę ;/ten film posuwa sie naprzód jakby reżyser z niecierpliwością oczekiwał końca (może był już sam nim zmęczony?)-zanim sie obejrzałam Anna była już królową....Pozwolić Hollywood wyprodukować jakiś film historyczny to krzyżyk na drogę i powodzenia.. :/ Jestem totalnie rozczarowana,rozgoryczona i zniesmaczona.... TACY aktorzy a film...słabiutki.Zebrać naprawdę niezłych aktorów miejąc spory nakład pieniężny i zrobić coś takiego..?? :/To sie w głowie nie mieści....:/ P

Jeśli ktoś chce obejrzeć dobry film o tej tematyce polecam "Anna tysiaca dni"-wspaniałe kreacje aktorskie a w szczególności niezapomniana rola Genevieve Bujold.Co to była za Anna!!!!I co to był za film!!!

ocenił(a) film na 8
Mara_10

a mnie się podobał film pewnie dlatego że nie znam się kompletnie na historii, zawsze uważałem że to głupie uczyć się o czymś co już było ;P nawet nie wiedziałem że to film historyczny

ocenił(a) film na 3
Kamyk_7

Film historyczny ale na podstawie książki Philippy Gregory pod tym samym tytułem....