PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6792}
7,2 10 082
oceny
7,2 10 1 10082
7,2 16
ocen krytyków
Kobieta samotna
powrót do forum filmu Kobieta samotna

Geniusz film

ocenił(a) film na 10

Zyciówka Bogusława Lindy jego najlepsza rola

ocenił(a) film na 8
aterson

Zgadzam się. To jest dowód na to, ze zanim dostał tej denerwującej, sztucznej maniery cedzenia slow przez zęby i grac wszystko na jedno kopyto, naprawdę był aktorem z potencjałem. Szkoda go

ocenił(a) film na 10
RantCasey

Wiele dobrych ról w filmach: Tato, Przypadek,Gorączka, w psach itd.. ale niektórzy tylko go kojarzą z rolą psach nieoglądając reszty filmów

ocenił(a) film na 8
aterson

'Goraczki' i 'Przypadku' nie widzialam, to prawda. W 'Psach' grał bardzo dobrze, adekwatnie do roli, natomiast niestety potem złapał ta dziwna, denerwującą dykcję ( nauczona na potrzebę 'Psów' właśnie) którą już przejawia niestety w 'Tato' na ten przyklad, z reszta już w każdej kolejnej kreacji swojej, księdza Robaka nie wyłączając. 'Gorączka' i 'Przypadek' to zdaje się starsze filmy sprzed 'Psów', wiec jednak moja teoria jakby się potwierdza ;D

ocenił(a) film na 8
aterson

Genialna rola. Przez taki pryzmat chciałbym postrzegać jego aktorstwo. Szkoda, że później zrobił z siebie takiego gwiazdora.

ocenił(a) film na 10
qqryqu

czemu go uwazasz za gwiazdora?

ocenił(a) film na 8
aterson

Czytaj uważniej; Linda sam z siebie zrobił gwiazdora, bynajmniej tak się zachowuje. A ja go uważam za świetnego aktora, tylko że trochę zepsutego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones