PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763805}

Klient

Forushande
7,0 14 771
ocen
7,0 10 1 14771
7,4 28
ocen krytyków
Klient
powrót do forum filmu Klient

czy problem polega na tym, że "obcy" zobaczył ją nagą?

ocenił(a) film na 5
Mann_2

Ja stawiam na drugą opcję, ale w filmie nie jest to jednoznacznie wyjaśnione. Czy to w celu uniknięcia cenzury obyczajowej, czy tylko po to aby pognębić widza, to już jest inne pytanie.

szurszur

No własnie!

ocenił(a) film na 8
Mann_2

Oczywiste jest, ze ja zgwalcil. Zostawil pieniadze. Poza tym miala traume - jej maz mowil, ze ona nie chce zeby sie do niej zblizal w nocy. Na dodatek na pliku pieniedzy jesli dobrze zauwazylem lezala prezerwatywa.

_Most_

no tak bo każdy gwałciciel zostawia pieniądze i prezerwatywę.

pieniądze położył jak tylko wszedł razem z prezerwatywą myśląc, że Ahu jest w łazience. Potem ich nie zabrał bo uciekał w popłochu.
Wszedł do łazienki, pogłaskał ją po głowie, ona się zorientowała, że to nie mąż poślizgnęła się, upadła na lustro i szybę w drzwiach, on wszedł w szkła a ona się poraniła. tyle.

ocenił(a) film na 7
poprostuania

Potwierdzam. Też tak to zrozumiałam.

ocenił(a) film na 4
_Most_

A prezerwatywę zostawił na następny raz?

ocenił(a) film na 4
_Most_

mysle ze kase zostawil przez wtargnieciem do lazienki, gdyz potem uciekal i nie mialby czasu. Na bank zostawil przed transakcja jakiej sie spodziewal. Nie zgwalcil jej ani nie pobil

ocenił(a) film na 7
Mann_2

Czy masz jakiś problem z zaznaczeniem kwadracika 'spoiler'?

ocenił(a) film na 7
Mann_2

w jakiś sposób została wykorzystana seksualnie, jej zachowanie potem na to wskazuje

dwudniowyzarost

RAna byla podgladana przez mezczyzne obcego co jest gorsze od gwaltu i pobicia w prawie arabskim, dla jej meza to tak jakby zostala stukrotnie wydupcznoa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Najgorszy_Zbrodniarz

a aaai wiecej ze mną nie zadzieraj, bo to bracie na dobre ci nie wyjdzie

Szybszy

Nie fikaj, robaczku xDD Zapomniałeś, że nie jesteś u siebie na melinie, tylko w Internecie? ;)

Najgorszy_Zbrodniarz

nie lubie gdy pchla beka, a teraz biegnij poskarzyc sie mamusi

Szybszy

Słodziak :3

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Ale ten film z prawem arabskim nie ma nic wspólnego, ani z Arabami.

ocenił(a) film na 9
Mann_2

Myślę, że facet jej nie zgwałcił (nawet, jeżeli miał taki zamiar). Ona, przestraszona gdy zobaczyła że to nie mąż, poślizgnęła się i rozbiła sobie głowę, a on, przerażony widokiem krwi i tym co zrobił, uciekł kalecząc się w stopę.

Ale niczego nie możemy być pewni - taki był właśnie zamysł reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones