PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6702}
6,6 382
oceny
6,6 10 1 382
Kasztelanka
powrót do forum filmu Kasztelanka
ocenił(a) film na 10
krdor

{Przez pomyłkę nie dokończyłem]
Oglądałem go kilka razy na przestrzeni wielu lat [ostatnio niedawno] i za każdym razem robi na mnie ogromne wrażenie. [Najczęściej filmy, które robiły na mnie wrażenie kiedyś teraz rozczarowują.] Za każdym razem odkrywam w nim coś nowego, patrze na niego pod nieco innym kątem. Kryszak przed swoją erą wygłupów nigdy chyba nie miał tak dobrej roli. Telega - zjawiskowa. Scenariusz wg opowiadania jednego z moich ulubionych pisarzy. 10 pkt

ocenił(a) film na 8
krdor

Będę drugi. Zgadzam się :). Do atutów dodałbym jeszcze świetne dialogi - Newerlego, bądź co bądź....

ocenił(a) film na 7
krdor

Nigdy nie przepadałam za Kryszakiem bo drażniła mnie ta maniera przygłupa i chaos a tu zaskoczenie - zagrał całkiem przyzwoicie.

ocenił(a) film na 8
krdor

Będę trzeci. I zgodzę się z kolegami wyżej świetny film jestem pod wielkim wrażeniem.

krdor

Patrząc po ilości wpisów będę ostani, film dobry trochę czasowy ,wieje prozą, trochę romantyczny, scenariusz ciekawy sprawia że widz nie skupia się na jednej wymowie ucieczki kasztelanki, do końca nie byłem pewny o jej celu ucieczki a świetnie wkomponowana prowokacja "przeleć mnie" pozwala że myśi odbiegają od głównego wątku.

ocenił(a) film na 6
Ybor

ja byłem na wojnie rosyjsko-tureckiej pod Plewą, opowiadania weterana super.
Kryszak sobie z kasztelanką sobie pobruździł. :)

ocenił(a) film na 9
krdor

W PEŁNI SIĘ ZGADZAM - TO FILM KTÓRY MA TO "COŚ" -czego brakuje wielu wysokobudżetowym produkcjom. WARTO OBEJRZEĆ --- Polecam!! Prawdziwe Kino

ocenił(a) film na 9
alualu

Film świetny , ale nie oszukujmy się , to jednak kino niszowe , dla pewnej grupy widowni.
Nie każdy go strawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones