PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 875
ocen
7,7 10 1 217875
7,3 36
ocen krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Gra aktora na bardzo wysokim poziomie, dawno nie wiedziałam tak dobrego filmu!! Polecam wszystkim.

Magobe

nie wiem czy oskarowa, ale na pewno b. dobra, genialnie potrafi wzbudzic emocje do najwyzszego poziomu ergo chyba jednak oskarowa

ocenił(a) film na 7
niggazlady

Oj duża przesada choć się nie jaram i nie uwzględniam tych podrabianych statuetek przy ocenianiu filmu,zresztą tym bardziej uwierzcie mi ale filmy z Oscarem mają większą sprzedasz jeśli mają większą sprzedasz to nie pomyśleliście czasem że nie które z nich dostały Oscara w wiadomy sposób :-/.Hanks w tym filmie zagrał dobrze,poprawnie i za to ma plus ale by od razu Oscar przecież On tutaj grał swoje ale nie był jedyną główną postacią tego filmu mnie np. już bardziej interesował ten chudy napastnik szkoda że nie dowiedzieliśmy się od niego więcej na temat tego jak to wszystko działa w jaki sposób wybierają tych wszystkich ludzi i takie tam bzdety które by poruszyły tą interesującą tematykę na prawdę brakowało mi w tym filmie jakieś gadki w stylu spowiedzi chociaż przez 5 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones