PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 728 736
ocen
7,3 10 1 728736
6,3 38
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

ja pierwszy głosuje na jedynkę bo jest dużo lepsza ma świeży pomysł i wiele śmiesznych momentów dwójka to moim zdaniem marna imitacja a według was.

ocenił(a) film na 8
numer6

Zgadzam się z Tobą, jedynka zdecydowanie lepsza, dwójce brakowało oryginalności. Widać, że twórcom zależało głównie na zarobieniu pieniędzy na renomie pierwszego filmu. Mimo to jestem ciekaw trójki i jak zakończy się historia przyjaciół.

ocenił(a) film na 1
chiaki985

a mnie zastanawia tytuł 2 części kac vegas rozumiem tytuł pierwszej części ale o co chodzi z druga przecież akcja drugiej dzieje się w Bangkoku a nie w las vegas

ocenił(a) film na 10
oskar81

póki co widziałam tylko pierwsza cześć i jest rewelacyjna
po urlopie usiądę do drugiej

oskar81

To błąd ludzi, którzy przekładali tytuł na język polski. Po angielsku tytuł nazywa się Hangover, czyli po prostu "Kac".
Widać, Polacy nie spodziewali się, że powstanie druga część.

ocenił(a) film na 1
marchewa005

ta jak zwykle barany nie myślą tylko działają maszynowo ciągle powtarzam że polacy nie potrafią tłumaczyć ciągle podaje jako przykład dirty dancing polskie matoły przetłumaczyli to jako wirujący seks nie znam angielskiego ale nawet ja zdaję sobie sprawę że słowo dirty oznacza brudny więc powinno być przetłumaczone jako brudny taniec a jeśli zrozumiemy w jakich czasach dzieję się akcja tego filmu to zrozumiemy tytuł że ta muzyka była napiętnowana przez społeczeństwo często grana w piwnicach wiem że to nie na temat ale chodzi mi o tłumaczenia są po prostu beznadziejne

oskar81

Masz rację - dirty oznacza brudny. Dobry przyklad.

ocenił(a) film na 1
marchewa005

dzięki

ocenił(a) film na 9
numer6

Oczywiście część pierwsza. Dwójce też nic nie brakuje ale jednak wole część 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones