PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487211}

Kac Vegas

The Hangover
7,3 728 736
ocen
7,3 10 1 728736
6,3 38
ocen krytyków
Kac Vegas
powrót do forum filmu Kac Vegas

Czym sie tak niektorzy zachwycaja. Wczoraj film " lecial " na tvn, ogladalam po raz pierwszy i
moze zachichotalam z 2 razy. Tyle.

ocenił(a) film na 3
Ninaa64

powiem tyle że ten film to straszny "syf" , najlepsza scena była jak ten dzieciak chciał zrobić fotkę a ten mu ją wytrącił a pózniej jak się jeszcze raz spotkali , wyraz twarzy dzieciaka bezcenny:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Tak, tylko to bylo nawet smieszne, ale bez przesady :/

ocenił(a) film na 5
Ninaa64

Zgadzam sie z toba w 100%. Takze ogladalem ten film pierwszy raz i rozczarowalem sie. Nic smiesznego jak dla mnie.

Ninaa64

Bo ten film ogląda się z przyjaciółmi popijając conieco :) Zresztą każdą komedię lepiej ogląda się w towarzystwie

mmaakkss

Ale ja ogladalam z 2 kolezankami i mi sie nie podobalo.

Ninaa64

W zasadzie to bardziej męski film, jakby ganiały skacowane kobitki to też nie wiem czy film by mi przypadł do gustu :P

mmaakkss

Wydaje mi sie, ze film jest slaby i napewno nie dlatego, ze jestem dziewczyna :)

ocenił(a) film na 8
Ninaa64

Żartujesz? Ja cały czas się śmiałam :)

ocenił(a) film na 9
Ninaa64

Ja oglądałam sama i dla mnie pewne momenty były śmieszne,a niektóre głupie lub nawet bardzo głupie.Nie podobał mi się dowcip z tym maluszkiem,kiedy ten kumpel przy kości udawał,że ten mały chłopiec się masturbuję.To nie było ani śmieszne,ani zabawne

http://przetestuje-sprobuje.blogspot.com/2013/11/niekontrolowany-wieczor-kawaler ski.html

ocenił(a) film na 7
Ninaa64

Zdecydowanie najlepsze były te zdjęcia na koniec filmu :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones