PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 308 tys. ocen
7,9 10 1 307858
7,9 33 krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

Ktoś wpadł na na prawdę ganielny pomysł, że dorośli zmuszeni oglądać filmy dla dzieci mogą się także bawić. No i się posypało! Ja mam swoje typy: Na pierwszym miejscu "Na fali" za całokształt: Znakomita historia, nieziemska animacja, świetna fabuła, chumor i autoironia. DZIEŁO WARTE OSKARA. Druga lokata: "Epoka lodowcowa" - film wybitny i wruszający, a Scrat to materiał na coś więcej niż przerywnik. Trzecia? Hym... Trudny wybór! A to ze względu na klęskę urodzaju! "Shreck" jest tu najlepszym kandydatem. I przy nim pozostanę. A reszta? Wcale nie odstaje: Piękny "Wall-e", śmieszny "Sezon na misia" czy graficznie niedościgły "Cars". A "Jak wytresować smoka"? Mieści się w ścisłej czołówce!
Bez ociągania daję 8/10. Można oczywiście kręcić nosem, ale po co. Znakomicie się bawiłem oglądając!

użytkownik usunięty
rejmons

Zgadzam się, jeśli chodzi o opinię względem "..smoka":)

Jeśli chodzi o moje numero uno animacji to jest to..."Iniemamocni". Dla mnie historia, efekty, muzyka i całokształt pomysłu zasługują na miano dzieła w swojej dziedzinie (i nie tylko - ta 'bajka' bije na głowy wiele innych fabularnych obrazów).