PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353309}

Jack i Jill

Jack and Jill
5,2 35 795
ocen
5,2 10 1 35795
2,3 9
ocen krytyków
Jack i Jill
powrót do forum filmu Jack i Jill

Adam Sandler chyba w swojej najsłabszej formie. A jakim cudem Al Pacino zgodził się w tym
zagrać, chyba na zawsze pozostanie tajemnicą?

impaler1

ha ha ha...... i właśnie też zdziwił mnie......Pacino :D w takiej komediiiii ???

impaler1

pewnie mają jakiegoś haka na pacino :O wzieli go szantażem

vilee

Tak! To na pewno to! pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
impaler1

Chyba musiał popaść w niezłe tarapaty finansowe, że zgodził się w czymś takim zagrać...

ocenił(a) film na 1
Ashganka

Pacino chyba się zgodził żeby do kolekcji Oscar Glob Tony Emmy dowarzyć sobie Malinę :)

użytkownik usunięty
kumoter666

Tak to prawda.A mnie sie film podobał fajnie że Pacino ma dystans do siebie i sie zgodził zagrać :D

impaler1

Każdy aktor powinien mieć jakąś dziadową rolę :D. A tutaj widać jaki dystans ma do siebie! ;)

polskipolski

a tak, to na pewno. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
impaler1

W bardzo dobrej formie.

angeldog

Ha, no niech ci będzie, faktem jest że film cienki, o czym świadczy ilość złotych malin :)

ocenił(a) film na 9
impaler1

Widziałem wiele świetnych filmów i wspaniałych ról "nagrodzonych" malinami, więc nie uważam ich za rzetelny wymiernik.

angeldog

Nie zmienia to faktu, że masz chu*o*y gust filmowy.

ocenił(a) film na 9
Niedzielny_Filmowiec

Może i chu*o*y gust filmowy, za to ty masz niedobór mózgu. I jesteś tępym chamiszczem.

angeldog

Wypraszam sobie, raczej Ty teraz pokazałeś, jakim jestes chamem. Mogłem nie pisać, że masz c*****y gust, przepraszam.

ocenił(a) film na 9
Niedzielny_Filmowiec

Co sobie wypraszasz, to że reaguję na chamskie obelgi? Nie obrażaj innych, to się nie spotkasz z taką reakcją.

angeldog

Nie drapcie się dziewczyny.... z jakiej polskiej komedii to jest? A wracając do "Jack i Jill", jestem fanem Sandlera, ale ten film jest jednak słabszy od jego pozostałych filmów, ale chu..owym bym go nie nazwał, nawet się zaśmiałem w kilku miejscach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones