PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353309}

Jack i Jill

Jack and Jill
5,2 35 795
ocen
5,2 10 1 35795
2,3 9
ocen krytyków
Jack i Jill
powrót do forum filmu Jack i Jill

Na imdb zyskał wysoką ocenę. Czy ten film, aż tak jest do bani?

braklimitu

IMDB jest tak samo miarodajne jak i FILMWEB =))) Dowiesz się o fabule z opisu, obejrzysz jakiś trailer, ale nie sugeruj się oceną. Tyle gustów ile ludzi...

ocenił(a) film na 1
nanobug

Sadler jest ostatnio bardziej żałosny niż smieszny.

ocenił(a) film na 7
CichyMorderca

No właśnie nie bardzo. "Duże dzieci" i "Żona na niby" to jak najbardziej udane filmy.

ocenił(a) film na 4
Roy_v_beck

Zgadzam się. Te dwa filmy mu wyszły. Ta ocena to pewnie jacyś zawiedzeni fani Deppa czy Al Pacino. Ja oglądam filmy dla Sandlera i większość z nim mi się podobała.

ocenił(a) film na 5
leonardofree

Nie warto

ocenił(a) film na 3
giovanni50

kiepski film

Roy_v_beck

raczysz kpić? "Duże dzieci" to kompletna porażka i zmarnowanie, ośmieszenie znakomitej obsady. "Żona na niby" niewiele lepsza.

2.9 na imdb to nie może być przypadek, tym bardziej że filmy Sandlera w kinach, ogląda raczej ciemna masa, która uwielbia głupie komedyjki, więc jeśli nawet oni mówią SYF, to kto powie że jest ok? Na 99,9% jest to kolejny żałosny gniot z udziałem Sandlera, skok na kasę.

GhostFace

zgadzam sie 7 tys glosow i srednia 2.9 nie moze klamac :D

ocenił(a) film na 7
braklimitu

Nie . Oglądałam film i jest mega śmieszny !!! Adam jest świetny i to w podwójnej roli ! POLECAM ! :)

braklimitu

Podzielam opinie Ewy ---^---
Ale...Jack fajny - Jill nie...

ocenił(a) film na 3
braklimitu

Pomijając samą ocenę 2.9, zobaczcie na ocenę metacritic czy metascore... film raczej żadnemu krytykowi nie przypadł do gustu. Cóż, do kina się na niego nie wybiorę, ale może kiedyś jak puszczą w TV to obejrzę. Tak, dla odmóżdżenia.. ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones