PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513794}

Irlandczyk

The Irishman
7,1 100 094
oceny
7,1 10 1 100094
6,9 54
oceny krytyków
Irlandczyk
powrót do forum filmu Irlandczyk

Te 20-30 min....

ocenił(a) film na 9

od kiedy Pesci mówi że it is what it is i trzeba zabić Pacino, przez podróż De Niro samolotem potem samochodem wreszcie do egzekucji. Absolutne mistrzostwo

no i JOE FU*CKING PESCI!!!! To jego film. ale jest bardzo subtelny więc wybacze tym ktorzy sie nie poznaja.

ocenił(a) film na 9
damiansport1

NIE CZYTAJCIE TEGO POWYŻEJ. SPOILER SPOILER!!

Oznaczyłem że spoiler ale potem filmweb kazał mi poprawić post bo użylem przekleństwa i się odznaczyło. Bardzo przepraszam, jesli ktos sie nadział na spoiler. naprawdę nie chciałem. Miało być oznaczone jako spoiler :(

ocenił(a) film na 9
damiansport1

Ale i tak niewiarygodne, że filmweb nadal w 2019 roku nie daje opcji skasowania tematu.

ocenił(a) film na 7
damiansport1

haha gruby spoiler właściwie najważniejsza część filmu

ocenił(a) film na 9
donpablo

nom. ale z drugiej strony to wszystko jest oparte na faktach/ksiązce więc w zasadzie nie jest to spoiler...

użytkownik usunięty
damiansport1

Dla kogoś, kto nie czytał książki i nie zna faktów, jest to najgorszy spoiler, jaki może tylko być.

ocenił(a) film na 9

W sumie tak. Ale Absolutnie nie chciałem nikomu zaspoilować. Jak już pisałem, stalo sie to calkowicie przypadkiem

ocenił(a) film na 10
damiansport1

Zaginięcie Hoffy, to jedna z głośniejszych spraw w historii USA, więc trudno to traktować jako wielki spoiler. To tak jakby zrobić film o rodzinie Kennedych i być zaskoczonym, że zginęli w zamachu.

ocenił(a) film na 10
giant enemy crab

Z drugiej strony nie wiadomo było, czy zginął, czy zaginął, ani jak to przedstawią w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones