PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696433}

Iluzja 2

Now You See Me 2
6,8 169 120
ocen
6,8 10 1 169120
4,8 12
ocen krytyków
Iluzja 2
powrót do forum filmu Iluzja 2

Film iluzja 2 jest bardzo przereklamowany, nudny a gra aktorswka sztywna. Efekty specjalne bardzo słabe.

Ale to by jeszcze było ok gdyby nie fakt że fabuła jest niezrozumiałą dla przecietnego widza.
Jak magik mogl zahipnotyzować brata blizniaka woodiego jesli w tym czasie wykonywal sztuczke z duzymi kartami?
Słowotok przez ponad połowę filmu, szpanerskie odzywki w co drugim zdaniu, na koniec patos.
Czy za wszystkim nie stoi zmarły ojciec głównego bohatera? Ja wiem, że w filmie jest powiedziane, iż on umarł 30 lat temu i jest to nawet pokazane w retrospekcji.
Może mnie ktoś oświeci, bo przeoczyłem jedną kwestię. Ekipa ukradła chip, potem jakimś sposobem ktoś im go podmienił na fałszywy ( było wyjaśnione kto to zrobił i jak?) Potem w samolocie okazało się, że chip jest prawdziwy (jak to się stało?)

Proszę o wyjasnienie.

ocenił(a) film na 10
1337Phoenix

Ten chip od początku był fałszywką. Gościu, który ich wtedy eskortował przecież był w Oku, cala akcja z chipem była po to żeby nauczyć ich współpracy i wywabić Harrego. A samolot był przecież ich wiec na spokojnie mogli ustawić maszynę tak żeby pokazywała, ze to oryginał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones