PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637408}
6,9 15 018
ocen
6,9 10 1 15018
7,3 33
oceny krytyków
Holy Motors
powrót do forum filmu Holy Motors

Niespotykane opinie sprawiały, że ciekawość kazała obejrzeć ten wybryk kina. Postanowiłem wytrwać do końca nie mając pojęcia czego się spodziewać.
Jeśli jesteś mężczyzną, który maluje oczy, nie kupuje ubrań tylko sam je nawet nie szyje tylko tworzy, nie koniecznie z tkaniny. Jesteś kobietą inną niż wszystkie, ptaki wiją w Twoich włosach gniazda a ich piórami płacisz za papierosy, to ten film jest dla Ciebie.
Reszcie społeczeństwa polecam nie marnować swojego czasu na ten film.

ocenił(a) film na 10
slaff

Oj tam oj tam ja uważam, ze ten film jest bardzo dobry, obejrzałam go dwa razy w jeden weekend. Film opowiada historię, której trzeba się domyślić bo nie jest ot tak podana na tacy. Poza tym to piękne obrazy i swietnie dobrana muzyka.

OlaQlas

Co do scenerii, muzyki również uważam, że to dobry film, ale scenariusz....!!!

ocenił(a) film na 10
slaff

A na co komu scenariusz? Choć akurat ten jest dopracowany w każdym calu.

użytkownik usunięty
mrozikos667

Ha ha, rozbawiłeś/aś mnie. Na co komu scenariusz? Dobre :)

ocenił(a) film na 10

Mówię serio. Jeśli film już ma scenariusz, fabułę i to wszystko, to jasne - powinno to być dobre. Ale po co fabuła? Wiele z moich ulubionych filmów jej de facto nie ma, a część z nich powstała właśnie bez scenariusza, a przynajmniej bez drobiazgowego planowania scen.

slaff

świetne, można gdzieś przeczytać Twoje teksty
pzdr

andrzej6

Nie piszę, miałem tróję z polskiego.

slaff

a ja poprawkę, uważam, że może masz talent a dobrze jest go rozwijać, bo coraz mniej jest ludzi biegle władających piórem a jednocześnie dowcipnych i nikogo nieobrażających, trudno jest to przerobić na płatne zajęcie, mi się nie udało pozdr andrzej

ocenił(a) film na 8
slaff

scenariusz akurat jest bardzo dobry. Trzeba tylko trochę skupienia i wyobraźni.

ocenił(a) film na 9
Wernetto

Scenariusz jest metaforyczny, jeśli chcesz zrozumieć od razu o co chodzi, to idź na Facetów W Czerni 3D, Holy Motors nie jest dla Ciebie. Sam film był dość skomplikowany, ciężko było się w nim odnaleźć; uchwycić wszystkie aluzję, mimo to, skoro mnie się udało, to nie wiem czemu inni go nie rozumieją. Jedno jest pewne: czegoś podobnego w kinie nie widziałem, zaczynam być zachwycony inteligencją kina, które nie sprzedają nam tandetnych horrorów i pustych komedii, ale czasem też karmi poezją.

ocenił(a) film na 8
stonesi

zgaduję, że to nie był skierowany do mnie post, a do slaffa. Film świetny acz daleko mu do doskonałości.

ocenił(a) film na 9
Wernetto

Nie był skierowany do Ciebie, co do filmu miał też kilka wad i również dałbym mu 8, ale dostał 9 przez "orgazm" jaki przeżyłem w kinie.

ocenił(a) film na 7
slaff

Troche zakręcony ale dobry film.

ocenił(a) film na 2
slaff

Najlepsza recenzja tego filmu jaka kiedykolwiek powstała

ocenił(a) film na 9
slaff

dobry tekst, ale się z nim nie zgadzam: > Film jest perełką, i to wcale nie absurdalną. dawno nie widziałam tak logicznego filmu.
http://zaliczone.blogspot.com/2013/04/nie-w-swojej-skorze-holy-motors-2012.html
pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones