PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637408}
6,9 15 018
ocen
6,9 10 1 15018
7,3 33
oceny krytyków
Holy Motors
powrót do forum filmu Holy Motors

...film właśnie oglądam na komputerze w całkiem dobrej jakości. oczywiście dlatego, że premierę światową miał w 2012 roku i już od jakiegoś czasu jest do pobrania z sieci. gdyby polscy dystrybutorzy wreszcie zrobili coś z opóźnionymi względem reszty świata premierami byłbym w kinie a tak na tym tracą. szkoda, że taka sytuacja ma ciągle miejsce w Polsce. czy tak trudno sprowadzić kilka kopii filmu w tygodniach jego światowej premiery? nie znam rynku dystrybucji, może ktoś potrafii mi to wytłumaczyć, byłbym wdzięczny...

ego78th

średni, naciągany jak kolejne samotne wcielenia głównego bohatera. owszem jest jakiś przekaz, próba powiedzenia czegoś o nas, o człowieku. jak w każdym filmie. ale ten jest po prostu zbyt wydumany i wystylizowany. mówiąc prosto francuskie flaki z olejem w porcelanowej miseczce. aczkolwiek podoba mi się interpretacja eldoopy http://www.filmweb.pl/film/Holy+Motors-2012-637408/discussion/Moja+interpretacja ,2067071

ego78th

a gdzie dokladnie ogladales. podaj linka?

Mr_OK

ściągnąłem

ego78th

masz jeszcze linka ?

Mr_OK

torent, jeżeli używasz to wystarczy na któreś ze stron z torentami wpisać tytuł. wszystkie większe strony z torentami mają te same pliki.

ego78th

thx

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones