PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137748}
5,9 7 849
ocen
5,9 10 1 7849
Hell Ride
powrót do forum filmu Hell Ride

Zawiodłam się...

ocenił(a) film na 4

Zwiodły mnie dwa nazwiska Madsen i Tarantino.Moim zdaniem film jest zrobiony ,,na siłę'' i trochę sztuczny.Jedyne co dobre w tym filmie to Michael Madsen, motocykle i ,,tarantinowskie paluchy''. 4/10

ocenił(a) film na 4
Etoile21

Dodam ,że postać niejakiego Pistolero kompletnie mi nie przypadła do gustu. L.Bishop nie popisał się talentem aktorskim. To co przedstawił było raczej nieudolną próbą zagrania twardziela.Strasznie irytujące.

Etoile21

fakt. niestety tez zawiodlemsie na tym filmie ale jednak mimo ze z bolami mozna obejrzec ten film

polak919

A mnie się akurat podobał może film nie podejmuje żadnych górnolotnych tematów ale w swej prostocie i Tarantinowskiej "tandecie" (jeśli mogę się tak wyrazić) przyjemny. Ogólnie uwielbiam filmy drogi a w szczególności gdy te drogi prowadzą przez gorące piaski Arizony, Texasu, Californi itp.
Postać Pistolero faktycznie słabo zagrana, nie pasował jako boss gangu a tym bardziej jako twardziel, z kolei najlepsza rolą była chyba postać GENT(elmena) przpadła mi do gustu i wyróżniała się na tle reszty aktorów.

Podsumowując dałem ocenę 8/10 wiem, że na tle całej reszty filmów jest zawyżona ale mam to gdzieś lubię takie klimaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones