PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 357 335
ocen
7,7 10 1 357335
6,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. "Sami Wiecie Kto" nie zamierza oddać władzy dobrowolnie. Hogwart nie jest już tak bezpieczny jak kiedyś i nawet profesor Dumbledore musi przyznać, że w murach szacownej akademii czai się zło. Na ścianie budynku pojawia się złowrogi napis obwieszczający, że legendarna komnata tajemnic została otwarta. Harry musi się dowiedzieć, co kryje jej wnętrze, żeby pokonać mroczne siły, które opanowały szkołę.
odliczamy Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 14 dni o 20:00 to moja ulubiona część z całej serii i filmowej i książkowej Chris Columbus gratuluję

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN za 13 dni

ocenił(a) film na 4
LobeliaSakvil

Pasja,prawda ?

LobeliaSakvil

Jedna z moich ulubionych części i jedyna nie nagrana.
Wreszcie nadarzy się okazja. :)

ocenił(a) film na 10
natalii03012000

No dokładnie moja też najukochańsza część to Harry Potter i Komnata Tajemnic i film zarówno i książka Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 12 dni

natalii03012000

Fan HP i DVD nie ma?!

filmowy_laufer

No niestety :( jednak bardziej jestem za Narnią :)
i przyznaję się bez bicia, mam na płytkach tylko dwie ostatnie części

natalii03012000

Też bardzo lubię "Opowieści z Narnii", ale jednak zarówno fabularnie, jak i literacko (tzn. językowo) "Harry Potter" wypada lepiej."Opowieści" są bardziej infantylne i naiwne.

ocenił(a) film na 10
LobeliaSakvil

Też uwielbiam tą część :). Mam ją jeszcze na kasecie wideo. Oglądałam już chyba z 50 razy, ale i tak z przyjemnością obejrzę keszcze drugie 50 :).

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Super. Też lubię tą część i nie mogę się jej doczekać. Ma niesamowity klimat i swój urok.

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic TVN Już za 11 dni :) Harry Potter i Komnata Tajemnic to moja najukochańsza część

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 10 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic
200 min
W pierwszym roku nauki w Hogwarcie Harry dał się poznać jako zdolny i odważny uczeń. Udowodnił, że jest godnym następcą swych nieodżałowanych rodziców. Niestety, drugi rok nauki nie rozpoczyna się dla niego pomyślnie. Pewnie ogromny wpływ na to mają nieudane wakacje, które Harry spędził u znienawidzonego wujostwa, Dursleyów. Przez całe lato nudził się straszliwie, a jego przyjaciele - Hermiona i Ron ani razu nie odpowiedzieli na jego listy. Wypełnione nudą lato sprawiło, że Harry nie może doczekać się powrotu do szkoły. Ku jego zaskoczeniu i rozczarowaniu tuż przed końcem lata w jego pokoju zjawia się domowy skrzat i przestrzega go przed powrotem do Hogwartu, gdzie ponoć czyha nań śmiertelne niebezpieczeństwo. Harry ani myśli słuchać ostrzeżeń. A jednak wkrótce zaczynają dziać się rzeczy dziwne. Najpierw Harry nie może wydostać się z domu wujostwa, gdy wreszcie wraz z Ronem docierają na dworzec, ani on, ani jego przyjaciel nie mogą wejść na peron 9 i 3/4 skąd ma odjechać ekspres do Hogwartu. Aby nie spóźnić się na rozpoczęcie roku, chłopcy pędzą do szkoły latającym samochodem. Na tym nie koniec problemów. Zeszłoroczny wyczyn - oparcie się potężnej mocy Sami-Wiecie-Kogo - uczyniło z Harry'ego szkolnego bohatera. Towarzysząca temu popularność nie pomaga mu w skupieniu się na nauce, czasami nawet przysparza mu wrogów, co gorsza nawet wśród nauczycieli. Wśród tych ostatnich ma też swych fanów, jednym z nich jest nowy nauczyciel Gilderoy Lockhart (Kenneth Branagh), uczący obrony przed czarną magią. Gilderoy podejrzanie przesadnie manifestuje swą chęć zaprzyjaźnienia się z Harrym. Lecz nie to jest najważniejsze. Społeczność szkolna żyje bowiem w strachu. Ktoś lub coś uwolniło się z Komnaty Tajemnic. Uczniom i nauczycielom grozi niebezpieczeństwo, dla ich dobra szkoła ma zostać zamknięta. Harry jeszcze raz udowadnia, że jest odważnym młodym czarodziejem, który potrafi przeciwstawić się potężnej mocy zła. Oczywiście kolejnego bohaterskiego wyczynu dokonuje dzięki pomocy swoich oddanych przyjaciół, Hermiony i Rona.
a jak ci się podoba ten opis co ??? Mi ogromnie się podoba

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 9 dni

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Już nie mogę się doczekać :-)

ocenił(a) film na 10
looki14

Ja też Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 8 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 7 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 6 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 5 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 4 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic TVN już za 3 dni

ocenił(a) film na 10
looki14

Harry Potter i Komnata Tajemnic w TVN już za 2 dni hurra :)

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

No nareszcie. Druga część jest super :-)

ocenił(a) film na 10
looki14

Ja też a i
UWAGA !!! HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC TVN JUŻ jutro o 20:00

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

UWAGA, UWAGA

Odradzam pisanie z użytkownikiem LobeliaSakvil, ponieważ każdy kto ma inne zdanie jest: obrażany, wyśmiewany i prowokowany. Mało tego,
wszystkich oskarża o bycie użytkownikiem "strakchlirmers" i posiadanie kilkunastu kont, bo nie dopuszcza do siebie faktu że inni mogą się z nim nie zgadzać.

Lepiej z nim nie pisać!

ocenił(a) film na 10
looki14

Uwaga Uwaga Najważniejszy dzień w TVN
HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC DZIŚ O 20:00 NAJWAŻNIEJSZA GODZINA W TVN

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

W sumie 13 piątek nie jest taki zły :-D

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil


http://www.youtube.com/watch?v=Ih-1RyFvtu0

http://www.youtube.com/watch?v=VjWYROQ0NZY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones