PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 970
ocen
7,9 10 1 289970
7,4 34
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

4/10

użytkownik usunięty

Krytykiem filmowym nie byłem, nie jestem i zapewne nie będę.
Filmy, które oceniłem też mogą wskazywać, że "klasyczne" filmy jakoś mnie nie przekonują.
Właśnie obejrzałem ten film po raz drugi, bo zdziwiło mnie, że większość tak wysoko ocenia ten film, podczas gdy ja dawałem tylko 3/10.
Podwyższyłem na 4/10 i zastanawiam się dlaczego - czy z powodu małej presji spowodowanej tak wysokimi ocenami innych osób, czy może jednak z uwagi na Bruce Springsteena ? ;)
Fajnie, że film porusza kontrowersyjną tematykę - mnie jednak nie poruszył.

Nie każdy lubi takie same filmy. Jeśli Ci się nie podobał to daj nawet 1/10 nie jest powiedziane że jak film w tym przypadku ma średnią 7,9 to musisz dać 8. Oceniaj według gustu a nie presji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
frodo89

Osoba, która daje 10 takim filmom jak P.S I love you i 8 raportowi mniejszości nie jest wart komentarza i oceniania tak wspaniałego filmu jak philadelphia

użytkownik usunięty
Vertom100

Myślę, że porównując nasze filmoteki, mam więcej do powiedzenia, bo więcej obejrzałem. Ale pomijając ten idiotyczny argument - nikt nie będzie mi odbierał prawa do wyrażania swojego zdania, a skoro moja ocena nie warta jest Twojego komentarza, to po ch. komentujesz ?

ocenił(a) film na 8
Vertom100

dla Ciebie jest wspaniały, a dla kogoś innego nie - prawo oceniania mamy wszyscy takie samo. dyskryminując kogoś na podstawie tego, jakie lubi kino, nie jesteś wcale lepszą osobą niż szefostwo głównego bohatera philadelphii ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones