PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 48 012
ocen
6,0 10 1 48012
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

Zdecydowanie odradzam oglądania filmu niefanom światu Marvela. Uwielbiam świat DC choć nie w każdym calu. W produkcji występuje bowiem jedynie masa efektów opakowana w tragiczną treść. Nie jest może to aż tak wielki tragizm, ale proszę kto wydaje 1/5 miliarda w celu stworzenia kopii Supermana, Flasha i podobnych razem wziętych praktycznie jak Liga Sprawiedliwości.
Zastanawiam się jak to umknęło DC Comics, że jest to ich marna podróbka. Oczywiście wiele osób może się za to na mnie burzyć. Jednak należy sobie zadać pytanie: Skąd wzięto pomysł na postacie? Ikaris to kopia Supermana 1:1, a reszta? Też nie jest daleka.

[UWAGA] Powyższa opinia nie została skopiowana, zredagowana i pozostała na tacy. Choć mogły wystąpić wcześniej oburzenia podobnego typu.

ocenił(a) film na 8
Mateusz_Szurlej

Właśnie jestem "niefanką" Marvela i pewnie dlatego film mi się podobał. Miła niespodzianka. Wreszcie oglądając marvelowski film nie czułam zażenowania. Ciekawi bohaterowie, dobrze napisany scenariusz i jakaś głębsza idea. Mogłam poznać każdą z 10 postaci i jej motywacje. Fantastyczna jest ich różnorodność. Nie ma głupkowatych żartów, tylko humor z klasą. Doceniam również zanegowanie ślepej lojalności wobec "bóstwa". Przyjemna rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones