PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493475}

Dziewczyna z portretu

The Danish Girl
7,2 100 479
ocen
7,2 10 1 100479
5,3 31
ocen krytyków
Dziewczyna z portretu
powrót do forum filmu Dziewczyna z portretu

Hans

ocenił(a) film na 9

Czy tylko mnie aktor, który grał Hansa przypomina Putina? Nie mogłam w czasie filmu myśleć o niczym innym kiedy pojawiał się na ekranie.

użytkownik usunięty
Jogobeella

Miałam dokładnie to samo wrażenie. :D

ocenił(a) film na 10

Ja też :)

ocenił(a) film na 5
aspirina

Ja również :D Ciekawe, że w żadnym innym filmie Schoenaerts (świetny aktor, swoją drogą) mi tow. Władimira nie przypominał...

ocenił(a) film na 8

PUTON, ale sexy chciałam żeby Gerda się z nim spiknęła i zostawila tego pożal się Boże męża.

Jogobeella

Haha, widzę nie jestem sama :D Wprawdzie obejrzałam tylko zwiastun filmu, ale jak zobaczyłam tego aktora, to wbiło mnie w fotel i pomyślałam: to Putin gra w filmie?! Niemożliwe xD

ocenił(a) film na 6
Monia1210

o Boże, cały film się z tego śmiałyśmy :D

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

Ja też cały czas o tym myślałam. Putin dobrze się trzyma.

Jogobeella

putin, putin... ja nic

Jogobeella

Nieee błagam, nie porównujcie ciacha Schoenaertsa z Putinem! :P

ocenił(a) film na 9
catmichali

Obczajałam jego zdjęcia ogólnie na necie i nie wygląda jak Putin. Ale w filmie bez zarostu, z tą fryzurą... no wypisz wymaluj Putin. xd

ocenił(a) film na 5
catmichali

To nie my,to nasza psychika...

ocenił(a) film na 7
Jogobeella

ja też myślałam, że to Putin haha :)

ocenił(a) film na 9
Jogobeella

jak będą film o Putinie kręcić to rolę ma murowaną ;)

boogiee

No niekoniecznie, ma poważnego konkurenta. Leonardo DiCaprio ostatnio w wywiadzie zadeklarował chęć zagrania Putina. A z jego pozycją, pieniędzmi i koneksjami to nie musi nawet czekać na to żeby ktoś wpadł na pomysł nakręcenia filmu o Putinie, ale wręcz sam może skłonić do tego wytwórnię.

ocenił(a) film na 5
Polly_81

DiCaprio chce zagrać Putina? A nauczy się chociaż rosyjskiego by uwiarygodnić swoją postać, czy poprzestanie na żarciu niedźwiedziej wątroby?

gowniarz_wyniosly

Co więcej wspominał coś o Rasputinie. Ma częściowo rosyjskie pochodzenie.

ocenił(a) film na 5
Polly_81

Do Rasputina już prędzej pasuje, choć pozostaje pytanie czy wysili się ucząc języka, czy wybierze postawę roszczeniową.

gowniarz_wyniosly

Ej no, przecież wiesz, że to wystarczy mówić po angielsku i udawać rosyjski akcent jak np. Hardy w Child 44. No chyba, że chodziło mu o rosyjską produkcję a nie hollywoodzką.

Jogobeella

my mielismy beke ze PUTIN IDZIE DO NIEJ ;D

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

Tez miałam takie wrażenie!

ocenił(a) film na 7
Gaja99

Putin 100% ;)

Jogobeella

Putin ident patent :-D

ocenił(a) film na 7
Jogobeella

Matko, dziękuję, a ja weszłam nawet na konto tego aktora na filmwebie i przeglądałam wszystkie filmy, w których grał, byleby tylko wreszcie przypomnieć sobie skąd go kojarzę, a to cały czas chodziło o Putina XD

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

ja mialam dokladnie to samo wrazenie

ocenił(a) film na 7
iwanka33

Nie tylko Tobie ;)

Jogobeella

hahah myślałam, że tylko ja mam takie dziwne skojarzenia :D dobrze wiedzieć, że nie tylko :D

Jogobeella

miałyśmy dokładnie tak samo ; )

Jogobeella

a ja tak nie uwazam.

ocenił(a) film na 7
Jogobeella

słuszna uwaga też mi to po głowie chodziło :D

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

lol totalnie to samo miałam na myśli.... mi ten aktor również przypomina tego skrzata z Harry'ego pottera ... Zgredek mu było ? :P :D Ogólnie film ciekawy, szczególnie daje dużo do myślenia w tematyce trans.

ocenił(a) film na 3
Jogobeella

Wykapany Putin. :D

ocenił(a) film na 6
Jogobeella

Ja miałam tak, że jak go zobaczyłam w tym filmie to miałam wrażenie, że kogoś przypomina albo że gdzieś go już widziałam ;p dopiero w którejś późniejszej scenie pomyślałam, że przecież podobny jest do Putina ;p

ocenił(a) film na 7
Jogobeella

A jakże,wypisz wymaluj - Putin. Ale żeby było ciekawiej,to pasowałby idealnie jako wampir

ocenił(a) film na 6
Jogobeella

Tak Tak!! Putin jak się patrzy ;) W filmie ten bohater mówi coś o swoich dawnych planach na życie, skończył a ja sobie w myślach dopowiedziałam: kiedyś zostanę też prezydentem Rosji ;) Aż trudno było ukryć uśmiech na twarzy ;)

ocenił(a) film na 10
Jogobeella

Dokładnie tak! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 9
Jogobeella

tak! ja też, aż zaczęłam nazywać go Wladymirem, przez co zapomniałam jak na serio miał na imię ;) pomimo tego zagrał bardzo dobrze, był męski i opanowany, jak trzeba :)

zuzkot1

haha - myślałam,że zapomNIAŁ , jak ma na imie ;p

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

Ja tak na to nie patrzyłam, ale ponieważ byłam na filmie z rodziną i akurat mojej siostrze aktor ten skojarzył się z Putinem, to za każdym razem jak tylko pojawił się na ekranie słyszałam nad uchem "Putin". Tak więc przyjrzałam mu się i jest całkiem podobny. Ale zasadnicza różnica jest taka, że ten pan potrafi się szczerze uśmiechnąć.
PS. Już niedługo będziecie mieli okazję zobaczyć film z Putinem, jeśli twórcy tego pomysłu się nie wycofają... :P

ocenił(a) film na 6
Jogobeella

Może nawet celowo "ulizali" tego aktora na Putina, żeby utrzeć nosa prawdziwemu - za to co robi w swoim kraju.

ocenił(a) film na 7
Jogobeella

Oczywiście :D Pierwsza reakcja - o matko, wygląda jak Putin!

ocenił(a) film na 9
Jogobeella

chyba nie powiem nic nowego, jeśli przyznam,iż odniosłam takie samo wrażenie:) wczoraj kiedy byłam w kinie - pierwsza mysł - młody Putin z czasów KGB:)

ocenił(a) film na 6
Jogobeella

A to nie był prezydent? xD

ocenił(a) film na 9
Jogobeella

Facet mi trochę zepsuł ten wspaniały film. A może dlatego że wcześniej przeczytałem że jest podobny do Putina :) Wielkie dzięki :) Normalnie sobowtór

ocenił(a) film na 5
Jogobeella

Rozpraszał mnie niesamowicie.

Jogobeella

Tak, od kiedy go pierwszy raz zobaczylam na ekranie pomyslalam "Ty panie bedziesz kiedys gral Putina" ;)

ocenił(a) film na 6
Jogobeella

Dokładnie, miałam tak samo. Putin :)

Jogobeella

nie pomyślałem o Putinie, natomiast mnie przypominał taką typową postać wroga z filmów o Jamesie Bondzie :p trochę podobny do tej postaci, którą grał Bardem w Skyfall

ocenił(a) film na 9
Jogobeella

Hahaha :) miałam to samo, ale widzę, że nie jestem w tym odosobniona :)

ocenił(a) film na 8
Jogobeella

Nie zwróciłam na to uwagi, ale po przeczytaniu twojego komentarzu muszę przyznać Ci rację haha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones