PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796891}

Dziewczyna we mgle

La ragazza nella nebbia
6,9 37 292
oceny
6,9 10 1 37292
5,9 14
ocen krytyków
Dziewczyna we mgle
powrót do forum filmu Dziewczyna we mgle

Ujdzie !

ocenił(a) film na 4

Za dużo w tym filmie mgły ? Za dużo niedomówień ... Kryminał psychologiczny trochę przynudza ! Dziewczyna która zaginęła w pokoju nie wygląda na załamaną ? Prędzej na zobojętniałą ? Lub zrezygnowaną ? Ogólnie tak jak mówiłem na początku za dużo mgły !!!

con_desiros

Tej "za dużo mgły" to chyba na monitorze miałeś z jednego powodu - kiepskiej jakości oglądanego filmu.
"niedomówienia", "kryminał psychologiczny", "przynudza" - ta twoja opinia to śmiech na sali.
Dobra europejska produkcja z rozwijającą się fabułą, która sprawiała, że film nie przynudzał, a stylem przypominająca dobre hiszpańskie thrillery...

pawelk1504

P.S I gdzie są jakieś niedomówienia? - wszystko jest jasno wyjaśnione...

pawelk1504

Za dużo mgły w głowie ;)

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Nie słuchaj go, to nadworny, filmwebowy debil...Miłośnik bajek i wszystkiego co dedykowane dla dzieciaków.

ocenił(a) film na 10
con_desiros

Nie komentujesz odpowiedniego filmu zatem. Sprawdź dobrze tytuły zanim coś oceniasz.

con_desiros

Powieść, którą tu zekranizowano jest gównem, więc to i tak był wyczyn, film jest niezły

ocenił(a) film na 4
con_desiros

Kolejna opinia filmwebowego eksperta :P Dlaczego we wszystkich swoich komentarzach naduzywasz znaku zapytania? Bardzo mnie to ciekawi.

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Mgła, to przesłania Twój tępy umysł, który nawet nie potrafi należycie zinterpretować "zobojętnienia dziewczyny"...i te znaki zapytania...O co chodzi? Nie wiesz kiedy właściwie je zastosować, że walisz nimi wszędzie?

ocenił(a) film na 8
Bokciu

przeciez pozniej jest pokazane ze faszerowal ja jakimis prochami w postaci zastrzykow, to dla mnie doskonale tlumaczy 'zobojetnienie'

ocenił(a) film na 7
miko1980

No ależ oczywiście, że jest pokazane skąd taki jej stan, ale to raczej należy wytłumaczyć założycielowi tematu czyt. wybitnemu krytykowi.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

tez mnie to poczatkowo zdziwilo ale pozniej jest pokazane ze faszerowal ja jakimis zastrzykami to wszystko tlumaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones