PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 921
ocen
7,1 10 1 224921
7,4 37
ocen krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

75% w moim guście??? To chyba jakiś żart! Skąd to się wzięło?!
Dno totalne, szmira! Zawsze oglądam filmy do końca.Tym razem robię wyjątek i po ok.35
minutach(do reklam na Polsacie) przestaję oglądać, bo to strata mojego czasu...
Nudy, głupoty...Może później film napiera sensu i tempa, ale nie będę ryzykował...

przemofan

film od 2 połowy ma praktycznie samą akcję i trzyma w napięciu do końca.

ocenił(a) film na 10
przemofan

Wystawienie oceny filmu po obejrzeniu jego fragmentu nie świadczy o tobie dobrze.
Ciężko traktować poważnie człowieka który pisze: "nie oglądałem, ale szmira".

ocenił(a) film na 8
przemofan

Kiedy ogladalem ten film 5 lat temu ocenilem na 9, bo dzisiejszym odswierzeniu sobie tego filmu na polsacie zmieniam ocene na 10 i z pewnoscia obejrze go jeszcze nie jeden raz. Po 30 minutach oceniasz film na 1, brawo. Szkoda ze dluzej nie mogles ogladac bo do szkoly na 7 ehh zycie :)

ocenił(a) film na 10
przemofan

Ok fajnie, ale po co tworzycie takie tematy? Co, kazy kto obejrzał ma sobie założyć temat i napisać swoją ocenę. Masz opcje komentarza do oceny to z niej korzysrtaj, a nie spamujesz.

ocenił(a) film na 10
przemofan

To, że nie jest to w twoim guście nie oznacza, że to dno i szmira, bo tak nie jest. Takie podejście do tematu pokazuje, że uważasz, że wszystko co nie jest w twoim guście to chłam, więc niejako twój gust jest uniwersalny i jedynie poprawny oraz słuszny, a reszta ludzi, to mongoły, strasznie żałosne i małostkowe podejście... Jak można być takim niesprawiedliwym? Mi się wiele filmów nie podoba, ale staram się nie wystawiać najniższych ocen, staram się najpierw docenić wszystko co docenić się da... Stary, zrozumiem ludzi, którzy nie przepadają za taką tematyką i postawią hmm 4/10, bo nie lubi, ale film niezły, ale 1/10 i określenie szmira, to chyba pasuje do Trudnych spraw... Trochę pojechałeś, zastanawiałeś się skoro to zasługuje na 1/10 co byś wystawił serialowi Dlaczego ja? Chyba ujemnej skali by ci brakło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones