PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5267}
8,1 50 324
oceny
8,1 10 1 50324
8,0 7
ocen krytyków
Dwunastu gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwunastu gniewnych ludzi

Pierwotnie nie planowałem tego oglądać. Ale nie dawno miałem dostęp do tego filmu to spróbowałem obejrzeć. Ciężko mi sobie drugi film który by tak kiepsko "zremakowano" dokładnie nawiązując do pierwowzoru. Aktorzy w porównaniu z tymi pierwszymi są baaardzo kiepscy - 12 nudziarzy a nie gniewnych. W wersji z 1957 roku każdy zapada jakoś w pamięć a tu nie ma takiej możliwości.

Jakby opowiedzieli inną historię, jakby powtórzyli schemat przy innej rozprawie to może jeszcze by to uszło. Dla mnie ten film obok REC/Kwarantanna jest najlepszym przykładem bardzo złego zrzynanie w 100 % z oryginału.

tc1987

A wiesz co to znaczy słowo "remake"?

ocenił(a) film na 5
Lecho1523

No skoro się wymądrzasz to od razu spytam - wiesz co to znaczy "film do dupy"?.

No chyba że spróbujesz udowodnić że to nie jest niemal dokładnie odtworzona wersja oryginalnego filmu. Pomijając oczywiście fakt dużo gorszego dobrania wszystkiego z mdłymi aktorami na czele (a szkoda - tym bardziej że jednym z tych "pechowców" był lubiany przeze mnie George "Patton" Scott).

Nikt ci nie zabrania bronić filmu tylko nie zniżaj się do czepiania się pojedyńczych słówek nie zmieniających sensu całości.

użytkownik usunięty
tc1987

Zgadzam się oglądałem i to wyglądało to jak parodia tego filmu.Jest kolorowy a nie jak orginał czarno-biały.Niektórzy ławnicy są czarnoskórzy a tam wszyscy byli biali.Ten film to zupełnie nuda i podróbka klasyku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones