PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247980}

Drzwi obok

Naboer
6,5 5 780
ocen
6,5 10 1 5780
Drzwi obok
powrót do forum filmu Drzwi obok

Witam. Czy ktos z Was wie gdzie i jak szukac podobnej muzyki? Muzyka w tym filmie urzekla mnie do tego stopnia ze juz prawie drugi dzien przeszukuje internet za podobna muzyka. Niestety nie moge nic znalezc. Szukam czegos w podobnych mrocznych/psychodelicznych klimatach tworzonych przy pomocy klasycznych instrumentow (pianino, wiolonczela itp), dokladnie jak w tym filmie. Podobna muzyka jest w diablo 2 (intro i outro), albo requiem dla snu. Jakies tytuly, artysci, cokolwiek. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

carsonpoland

radze sciągnac sciezke dzwiekową z takich filmów jak ; klątwa, silent hill i ogolnie muzyke kwartetów smyczkowych, ja tak zrobiiłem wpisalem w bear shazee quarte strings i wyszukało mi mnostwo muzyki w takim własnie klimacie.
jesli przypomne sobie wiecej to dopisze.PS/jesli znasz jaką dobrą muzyke z filmów wojennych,, bede wdzieczny/

ocenił(a) film na 8
arkadiomorale

Super, wielkie dzieki. Najgorsze bylo wlasnie to ze nie wiedzialem jak szukac. Co prawda zgromadzilem od tego czasu juz troche utworow wybierajac je ze sciezki dzwiekowej przeroznych thrillerow ale teraz bede mogl znalezc wiecej. thx
Co do muzyki z filmow wojennych to bede musial sobie przypomniec bo dawno nie sluchalem takowych ale z pewnoscia moge ci polecic soundtrack z "The Last Samurai" autorstwa Hans Zimmer'a, muzyka jest przepiekna. Chociaz wydaje mi sie ze miales na mysli inne klimaty. Jak cos mi sie przypomni to dopisze.

pozdro

ocenił(a) film na 8
carsonpoland

Szósty zmysł ma bardzo podobną, a kńcowy utwór z Drzwi obok jest jakby identyczny do kawałka z Szóstego .... Źródło ma też świetną muzę. Fajna ścieżka, ale troszke w innym klimacie jest w Marzycielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones