PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 898
ocen
8,2 10 1 114898
8,6 33
oceny krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Kiedyś podobno był, więc co się stało ? Nigdy tego nie zrozumiem. W ogóle jak dla mnie
powinien być w TOP 3. Arcydzieło pod każdym względem, bije Ojca Chrzestnego na głowę:)

mmalecki1984

A tam zaraz bije.Jest po prostu inny więc po co to bezsensowne gadanie.Oczywiście co do tego,że film powinien być w top 10 absolutnie się zgadzam.Jest wybitny...

ocenił(a) film na 10
kondi143

Bije bije... Ojcu Crzestnemu daleko do Dawno temu w Ameryce. Daleko jeżeli chodzi o klimat, muzykę, narrację filmową .W zasadzie daleko bo Dawno... to ARCYDZIEŁO filmowe a Ojciec.... jest tylko lub aż dobrym filmem

ocenił(a) film na 7
marawija

Daleko Dawno temu do Ojca Chrzestnego w fabule.

AzulMaestro

Nie ośmieszaj się chłopczyku.

ocenił(a) film na 10
kondi143

Interesuje się filmami od wielu lat, jestem ekspertem. Dawno Temu w Ameryce jest o klasę wyżej od Ojca Chrzestnego, to najlepszy film jaki do tej pory oglądałem.

Slowianin

Aha,jak jesteś ekspertem to ja się nie wypowiadam bo gówno się znam.

kondi143

Slowianin potwierdzam, myślę że nawet o 2 klasy. Kondi to się nie wypowiadaj, po co piszesz, że się nie będziesz wypowiadał? Zrób to w końcu.

mmalecki1984

No w sumie bym musiał bo ciężko dyskutować z nastolatkami co widzieli dwa filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones