PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=307566}

Czerwony baron

Der rote Baron
6,7 5 459
ocen
6,7 10 1 5459
Czerwony baron
powrót do forum filmu Czerwony baron

Tutaj również tytuowy bohater został maxymalnie wybielony. Manfred von Richthofen przedstawiony jako wyśmienity pilot który latanie traktował jako sport, który nigdy nie chciał zabijać przeciwnika. Otóż w tym samym filmie jest mowa o tym iż Baron napisał książkę - pamiętnik. Na polskiej stronie http://richthofen.pl/ znalazłem ten pamiętnik, który oczywiście przeczytałem. Nie raz Baron pisał jaką to miał radochę z celowania w "ludków" "jajkami" - jak nazywał bomby którymi rzucał.
Mam wrażenie, że nie długo będziemy oglądać filmy (oczywiście produkcji niemieckiej) jak to Polacy w mundurach w postawionych przez siebie obozach koncentracyjnych, znęcają się, mordują, przeprowadzają eksperymenty na niewinnym narodzie niemieckim!!! Jak mówi David Icke - kłamstwo 10 razy powtórzone staje się prawdą!!! Jednym słowem MAASAAKRAAA!!!

zet505

W pełni popieram twoje słowa.
Stop kłamstwom na temat historii, i wybielaniu zbrodniarzy wojennych.

zet505

Niemcy dalej będą to robić na wszelkie możliwe sposoby, a "my" pewnie nakręcimy jeszcze kilka filmów ukazujących nas jako ofiary lub katów. Myślę, że kwestią czasu jest powstanie filmu o "pogromie kieleckim" czy też o wydarzeniach w Jedwabnem. Nie mówię, że mamy brać przykład z Niemców, ale po co robić filmy szkalujące nas samych? Komu to służy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones