PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 81 345
ocen
7,7 10 1 81345
6,5 15
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

Wzruszająca mowa nieudolnego adwokata, nie zmienia faktu iż facet jest winny podwójnego morderstwa. Co prawda były okoliczności łagodzące, przez które nie powinien dostać kary śmierci. Sprawiedliwy wyrok powinien wynosić ok 25 lat.

McLlovin

facet powinien zostać uznany za winnego ale sąd powinien ddstąpić od wymierzenia kary.

Fornettka

niby tak, ale to nie byłaby sprawiedliwość, ale litość

Nareszcie ktoś kto z sensnesm gada. Dzięki.

McLlovin

Mam córkę i gdyby ktoś ją skrzywdził,nie zastanawiałabym się nad konsekwencjami,tylko dorwałabym takiego i sama ukarała-to może zrozumieć tylko inny rodzic.Nie po to dajemy dzieciom życie,by spotykało je takie okrucieństwo.

Wera_135

do zobaczenia za 25 lat morderczynio, ale za rzekomą, wątpliwą zemstę wyrazy uznania

McLlovin

Pogadamy jak będziesz miał własne dzieci.

Wera_135

Dzieci nie spowodują, że stracę na inteligencji.

McLlovin

Możesz mnie obrażać do woli,twoje prawo,ale nie masz prawa zarzucać mi braku inteligencji z powodu różnicy zdań,bo to raczej świadczy niezbyt dobrze o tobie a nie o mnie,ja ci nie ubliżam.

Wera_135

Nazywam rzeczy po imieniu.

McLlovin

A nazywaj sobie co chcesz,nie dam się sprowokować-do widzenia.

Wera_135

To co robisz od 30 minut? Głupota nie boli.

McLlovin

Nie zrozumiałeś mnie-pisałam o ukaraniu nie zabiciu,a ty jesteś za bardzo logiczny,gdzie emocje..
Z natury jestem czasem zbyt szybka w opiniach-sorry-i stąd nieporozumienie,mniejsza z tym,nie chcę się kłócić.

Wera_135

A gdzie inteligencja? Pisać jedno, a zrobić drugie.

McLlovin

Może wytłumaczę ci to na przykładzie-twoje dziecko wraca do domu pokrwawione i zapłakane,co zrobisz-powiesz,że to nic takiego czy znajdziesz winnego i z nim ,,pogadasz'' po męsku-bo ja bym na pewno nie siedziała bezczynnie.Chcesz dalej ciągnąć tę dyskusję-twoja sprawa-ja przedstawiłam swój punkt widzenia.

Wera_135

Wczoraj wszystko ok, niczemu nie zaprzeczałaś , a dziś co "nie zrozumiałeś mnie"? Oczywiście, że w przypływie gniewu ktoś by oberwał, ale bez przesady, po co marnować sobie życie, skro to i tak nic nie zmieni. Krzywda się stała, zemsta tylko pogarsza sprawę, nic nie naprawia, kara jaką jest się gotów zapłacić jest niczym w porównaniu z własnym sumieniem na które jest się skazanym do końca życia. Śmieć czy nie śmieć dręczyło by tak samo.

McLlovin

Bez urazy,ale jeszcze raz przeczytaj moją wczorajszą opinię,tylko dokładnie,nie pisałam o zabiciu tylko o ukaraniu i nie napisałam jak-każde z nas ma własne zdanie.

Wera_135

Z urazą, ale jeszcze raz przeczytaj swoją wczorajszą odpowiedź na moją odpowiedź. Zero zaprzeczenia wtedy, zero inteligencji teraz.

McLlovin

szkoda mi dalej pisać,bo i tak chcesz postawić na swoim-niech ci będzie-mogę być według ciebie bez inteligencji.poszukaj sobie kogoś innego do dyskusji,bo ja mam dość-szkoda mi czasu.
no comment.

Wera_135

Inteligentny człowiek jak pisze, ze odpuszcza to odpuszcza, a nie odzywa się na drugi dzień. Do jutra.

McLlovin

Najwieksza beka to jest z ludzi, ktorzy sa przeciwni karze smierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones