PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487409}

Człowiek o żelaznych pięściach

The Man with the Iron Fists
5,3 13 258
ocen
5,3 10 1 13258
4,2 4
oceny krytyków
Człowiek o żelaznych pięściach
powrót do forum filmu Człowiek o żelaznych pięściach

Tak wychwalacie

ocenił(a) film na 4

a w ocenie 5 tylko sredni. Wedlug mnie tarantino od dawna ma nierowno pod kopula a jego filammi podnieca sie dzieciarnia zadna krwi i nic poza tym. Duzo efektow a fabula mierna. Pelno chinoli a styl killa billa przejedzony. Osobiscie wole ip mana bo duzo lepiej sie oglada niz ten farbowany kicz. W mojej ocenie tylko 4 bo leci zywa akcja i przyzwoite efekty chcoc nie trawie filmow gdzie kamere oblewa sie notorycznie czerwona farba. Plus za fajne kolorki i scenerie.

ocenił(a) film na 9
waga55

Hejtujesz że " tarantino od dawna ma nierowno pod kopula a jego filammi podnieca sie dzieciarnia zadna krwi i nic poza tym." Po czym wchodzi się na twój profil i widzi że masz "Django" ocenione na 9/10, hipokryzja ?

ocenił(a) film na 6
sparow52

Ale ten film z Tarantino nie ma absolutnie nic wspólnego oprócz wymienienia jego nazwiska jako producenta. To jest projekt RZA który wzorował się na Tarantino, jak widać z marnym skutkiem.

ocenił(a) film na 4
sparow52

nie ma zadndej hipokryzji..django ocenilem jako ze mi sie podobala fabula i fajna gra aktorska, oczywiscie film z drastyczno-komicznymi scenami jak to zwykl robic tarantino i te moementy mi sie nie podobaja. Ja tego nie cierpie i to nie zmienia mojego zdania o tym gosciu. Szokowanie i wykrzywianie psychiki to jego domena i z tym sie nie zgadzam. Nie jest moim fanem. Tak wiec dlatego 9 za django bo film ogolnie bardzo dobry..jednak ta produkcja the man.. (choc nie do konca jego) jak i kill bill i jeszcze kilka swiadcza o tym ze gosc ma nierowno. wychwalany odnosi sie do wpisow na tym forum. Srednia mowi sama za siebie. Wlasnie ocenilem oczy smoka i maja srednia podobna tylko ze tamten to film zrobiony w prosty tandetny sposob.

waga55

Tarantino nie jest Twoim fanem? To straszne...

ocenił(a) film na 4
kwas

to chyba nie w kwestii opinii o filmie?

waga55

Film z średnią 5,4 uważasz za wychwalany? Ten film jest w większości krytykowany właśnie, a nie wychwalany. Mi akurat film podobał się nawet, żadne ambitne kino, tylko po prostu prosty, lekki, głupi i efektowny film akcji będący przy tym hołdem w stronę starych filmów o sztukach walki. Wiadomo, że nie wszystko się udało, (chociaż by dlatego że 4 godzinny film skrócono szybko do 90 minut) i jak najbardziej można go krytykować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones