PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32204}
6,5 17 858
ocen
6,5 10 1 17858
6,8 15
ocen krytyków
Candyman
powrót do forum filmu Candyman

9/10

ocenił(a) film na 9

Mroczny, przerażający, naprawdę ZŁY.

użytkownik usunięty
Normaden

można się przestraszyć

ocenił(a) film na 9
Normaden

Nic dodac nic ujac jak dla mnie oczywiscie!!!!
9/10!!

ocenił(a) film na 9
Normaden

Oglądałam ten film w dzieciństwie i zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Przez kilka miesięcy bałam się luster (szczególnie w nocy), śniły mi się oczy itd... masakra. Chodził za mną jego przerażający klimat. Kilka lat temu widziałam ponownie. Odczucia nieco słabsze, ale wciąż robi wrażenie. 9/10

ocenił(a) film na 10
pattymatheson

"Oglądałam ten film w dzieciństwie i zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Przez kilka miesięcy bałam się luster (szczególnie w nocy), śniły mi się oczy itd... masakra." miałem dokładnie to samo - film mojego dzieciństwa który oglądałem późno w nocy na Polsacie - trochę przez sentyment, ale i myślę nie bez racji daję mu 10/10 jako jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem.

ocenił(a) film na 9
Sadam_filmweb

Przeczytałam opowiadanie, na bazie którego powstał film, ale nie podobało mi się (może za krótkie?). Zdecydowanie zrobili dobrą rzecz z tym filmem.

ocenił(a) film na 3
Normaden

Przerażający? co tam było takiego? koleś który zabijał hakiem, duzo "przerażającej" krwi?prawdziwy dobry horror to pomieszanie horroru z thrillerem, a nie bajeczka o facecie wyskakującym z lustra który zamiast wnętrzności ma pszczoły :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones