PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637}
6,8 50 225
ocen
6,8 10 1 50225
6,8 18
ocen krytyków
Biegnij, Lola, biegnij
powrót do forum filmu Biegnij, Lola, biegnij

Fajnie sie go ogląda. Napięty i nakręcający..z takiej strony niemieckiej kinematografi jeszcze nie znałem a dopiero niedawno to obejrzałem.. Ciekawa fabuła między tymi dwojga i ten potrójny flash bięgnącej dziewczyny :) kurde przy takim biegu przez pół Berlina to ona by mogła normalnie pojechać na jakąś olimpiade..dobry temat też mam zamiłowanie do biegu. Najbardziej mnie tu jednak użekła architektura Berlina jaką zostawia za sobą metrami Lola..piękne osiedla i wogule..i ta muza podczas biegu..ścieżka jest poprostu wyborna i lansująca takiej nie słyszałem, a szczególnie set przy drugim biegu(nieźle czyści)..normalnie musze to mieć;)

dejwidoX

w ogóle*
oglądałam ten film dwa razy, dopiero za 2 razem w pełni go doceniłam. faktycznie, dobrze się go ogląda, bez spoglądania na zegarek i zastanawiania się - aha, no super, co teraz? -. Dobry. Nigdy nie oglądałam niemieckich filmów.

tradycjonalistka

Właśnie mnie też ten film zaskoczył obejrzałam przypadkowo u znajomych i urzekł mnie tak bardzo że mam go w mojej wideotece i oglądam od czasu do czasu.

ocenił(a) film na 10
dejwidoX

Wspaniały film który można oglądać bez końca... tak jak w życiu czasami jedna chwila odmienia całe nasze życie.
Poza tym świetnie wykorzystany pierwszy i drugi plan ostatnio oglądałem film patrząc wyłącznie na drugi plan i zadziwiło mnie jak dużo tam się dzieje.

ocenił(a) film na 10
dejwidoX

Umknęło mi coś, a nie chcę zakładać nowego tematu: Czy mężczyzna, który w 3 wersji umierał w karetce trzymając rękę Loli, to ten sam, któremu wcześniej wpadła na maskę i który spotkał się z jej ojcem?

Ohaminus

Mnie sie wydaje że to był ten policjant z banku. Ma takie same rysy twarzy, ale bez czapki troche ciężej ocenić

Ohaminus

Tak, to chyba kumpel ojca po wypadku samochodowym. A zauważyliście, że brał w nim udział też złodziej na skuterze Loli?

Świetny film, niby prosty i z niekoniecznie doskonałym scenariuszem, ale nakręca jak zdrowy bieg przez miasto :) pewnie obejrze go jeszcze kiedyś dla samej muzyki i umykających szczegółów

ocenił(a) film na 10
petermarlowe

Wow! Dla umykających szczegółów mówisz? No to mnie by się przydało, bo nie zauważyłam złodzieja na skuterze.

ocenił(a) film na 10
dejwidoX

Film meega zaciekawia i trzyma w napięciu, szczegóły super dopracowane, świetne ujęcia... Po prostu kocham ten film :)

RyuuguRena

bez przesady, nie jest jakimś mega arcydziełem ale film bardzo, bardzo, bardzo dobry. Typowy dramat niemieckiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones