PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637}
6,8 50 225
ocen
6,8 10 1 50225
6,8 18
ocen krytyków
Biegnij, Lola, biegnij
powrót do forum filmu Biegnij, Lola, biegnij

Ogólnie film może być ale te sceny powtarzające się w kółko to mnie rozwaliło po co reżyser nie dał jej godziny czasu tylko scenarzyści wymyślili jej jedynie 20 minut jakby miała godzinkę to by było inaczej a tak w koło Macieju chcieli to dawać ;(.No cóż film taki sobie jedyne co dobre w nim to bieganina Franki Potente po ulicach ;).Co więcej końcówka też nie była najlepsza ale jak zobaczyłem że od początku leci z domu to myślałem że mnie szlag trafi jednak byłem ciekaw co będzie na koniec i wytrzymałem do końca tego filmu ;).Co do akcji to cóż fajny był pomysł ale następnym razem to myślę że powinien reżyser się zastanowić czy widz to wytrzyma ?.

ocenił(a) film na 9

Jeżeli nie wytrzymywałeś... nic na siłę. Było wyłączyć albo przewinąć. Jednak wtedy sporo byś stracił.
Zabieg który tak Ci się nie podobał miał ukazać jak jeden szczegół który pozornie nic nie znaczy może zmienić cały bieg wydarzeń następujących bezpośrednio po nim a także jaki generalnie ma na nie niebagatelny wpływ ten oto właśnie mały, niepozorny drobiazg. I to jest właśnie piękne, jakże znajome i realne. Wszak całe nasze życie składa się ze szczegółów. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
sajgon87

Ogólnie to film jest nawet fajny Frankę Potentę znam już z roli w Tożsamości i krucjacie Borne'a film kupiłem za niecałe 7 zł w księgarni jeszcze do tego ;).Ale tak to pierwszy taki film gdzie takie coś się dzieje i wydarzenia się powtarzają od nowa te same i jest tylko zmieniony trochę bieg wydarzeń co by było gdyby zginął jej chłopak a potem ona i tak dalej ;) Ale ogólnie to można obejrzeć tylko że mogli jej dać więcej minut nap : z 80 to by był ciekawy film a tak to akcja powtarzała się ta sama ;(.No cóż dobrze że obejrzałem ten film bo właśnie słyszałem o nim już hooo hhooo ile lat temu i nie mogłem go kupić dopiero teraz mnie w ręce wpadł ;) Ale tak to Franka ładna tutaj była ;) Ciekaw jestem jej innych ról poza Bornem czy tą Lolą ;).

ocenił(a) film na 9

jw

ocenił(a) film na 2
sajgon87

w tym filmie chodzi o to jak każdy nasz ruch wpływa na to co się może wydarzyć. każda nasza decyzja itp. Mnie się nie podobał ten film ale oglądaliśmy go na niemieckim ;x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones