PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10454}

Autostopowicz

The Hitcher
7,2 20 tys. ocen
7,2 10 1 20107
7,7 15 krytyków
Autostopowicz
powrót do forum filmu Autostopowicz

Hauer!

ocenił(a) film na 8

On został zapomniany, gdyż zagrał później w samych szmirach, a taki aktor kiedyś z niego był! Autostopowicz trzymał w napięciu od początku do końca, bez efektów specjalnych, czy krwiożerczych mutantów (Wrong Turn). Czy ktoś wie, gdzie można dostać ten film? Trochę stary już jest

ocenił(a) film na 9
Martinez

Autostopowicz właśnie został wydany na dvd :)

ocenił(a) film na 10
Martinez

Hauer pojawi się w Sin City Franka Millera i Roberta Rodrigueza, czyli nie jest chyba tak źle:)

ocenił(a) film na 9
Vimes

No, zagrał tam może z 5 minut, zanim został rozszarpany przez Marva. Rzeczywiście, nie jest tak źle :P


P.S. "W mgnieniu oka", "Ślepa furia", Poszukiwany żywy lub martwy", Arctic blue" - ja bym nie nazwał tych filmów szmirami, cjoć to prawda, gdzieś ten świetny aktor nam zaginął.

ocenił(a) film na 9
Martinez

Filmy, z których ja pamiętam Hauera to: Łowca androidów, Autostopowicz, Ciało i krew i Nocny jastrząb - reszta moim zdaniem (z tego co widzialem) nie ma tego "czegoś" co filmy, które wymieniłem na początku.

ocenił(a) film na 9
demerzel

"Łowca androidów" był przed "Autostopowiczem" a ja wymieniłem filmy po. W sumie zapomniałem o "Nocnym jastrzębiu" - zdecydowanie mogę ga zaliczyć do udanych filmów Hauera.

ocenił(a) film na 9
opoz

To własnie dziwne, że po Autostopowiczu on jakoś zginął... Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten film na wideo (bardzo dawno, dawno temu ;) to z niecierpliwością czekałem na następne z Hauerem ale niestety potem już było słabiej.

opoz

Cóż, Hauer to dla mnie przede wszystkim: Łowca androidów, Autostopowicz, Ciało i krew ale w kilku innych produkcjach na dość dobrym poziomie zagrał, ale zgadzam się z wami. Jak w latach 80-tych jeszcze gdzieś tam się pokazywał, to później zaginął... Chyba w "Batmanie Początek" coś tam gra o ile się nie mylę, ale jeśli to jest rola tak wielka jak w "Sin City" to ja wysiadam ;)