PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 137
ocen
6,5 10 1 50137
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

MM... czytałam niedawno ksiażki... obydwie części i były na prawdę rewelacyjne!!! Kto jesczze nie czytał to niech się zabiarze od razu.. Osobiście nie lubię fantastyki, ale ta książki mnie powaliła ;).
Już się nie mogę doczekac filmu ;D

rudolfica

No cóż, sama nie wiem, co cię w tych książkach zachwyciło. Według mnie były dziecinne, pretensjonalne i do tego słabo zapisane - czułam się tak, jakbym czytała scenariusz Bessona, a nie prawdziwe książki. Żałosne.

Rinoa_Sin

To Twoje subiektywne oczucie :). Jak na reżysera - książę napisał abrdzo dobrą. To prawda, że trochę dziecinna, ale jednak nie wszystkie dziecinne ksiązki są NUDNE, a ja przy tej naprawdę się wciągnęłam.

A co do słowa 'ŻAŁOSNE', to wiesz, to jest ulubione słowo mojej klasy :)

rudolfica

zgadzam się z tobą całkowicie... a przy okazji czy wiesz, że jest już napisana 3 i 4 część przygó Artura??!! Trzecia to: "Artur i Zemsta MAltazara", a czwarta: "Artur i wojna dwóch światów"... Ja już mam i muszę oznajmić, że są rewelacyjne i lepsze od wcześniejszych dwóch!!! Serdecznie polecam... JA musiałam je specjalnie zamóić, bo już ich nie było... Leć szybko do księgarni i pytaj czy jest:D!! Oczywiście to od Ciebie zależy:)... Pozdr

rudolfica

Mi też się te książki bardzo podobały troche naiwne ale fajne niestety tez czytalam tylko 2 czesc ale mam nadzieje ze to sie zmieni

ocenił(a) film na 9
rudolfica

czytałem (obecnie dostępne już na rynku) wszystkie cztery części.
Można oczywiście im wiele zarzucać, warto jednak pamiętać iż Luc Besson napisał je dla swoich dzieci. Zatem nie bądźmy zbyt wymagającymi krytykami... Książki pozwalają nam przenieść się w maleńki świat, nie zabierając nas jednocześnie z naszej dużej rzeczywistości. Miła, i przyjemna lektura - tzw "lekka lektura" Polecam przeczytać - koniecznie całość i mam nadzieje, że zafascynujemy się światem z wysokości 2,5 mm. Ogólnie na tak.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones