PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

6,5 10 1 40554
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
Fińska firma Rovio nie zasypia gruszek w popiele. Po tym, jak kolejne odsłony "Angry Birds" doczekały się... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Wszystko, co najlepsze, to druga część filmu, którą można określić wierną ekranizacją "Angry Birds". Napad na świńską wyspę, proca i strzelające z niej samymi sobą ptaki. Każdy z nich ma jakąś specjalną umiejętność, akcja robi się ciekawa, nie ma mowy o chwili nudy, a na ekranie panuje czysty fun.  więcej
Wyprodukowana w 2009 r. gra "Angry Birds" bardzo szybko zdobyła miłość ludzi na całym świecie. Chyba jednak nawet ich twórcy z Rovio Entertainment nie przewidzieli, jak bardzo wiecznie wściekłe ptaki - nieloty - wpłyną na popkulturę. Kolejne wersje były ściągane na telefony lub uruchamiano je na komputerach. Miniserial stał się tylko potwierdzeniem niesłabnącego trendu, zaś film pełnometrażowy był jedynie kwestią czasu. Kiedy przed rokiem udałam się do kina na "Angry Birds Film" w reżyserii Claya  Kaytisa i Fergala Reilly, spodziewałam się, że dostanę bajkę zabawną i jednocześnie pouczającą. I dostałam to.  więcej
W tym filmie zabrakło ciekawej historii, dobrych dialogów i żartów, a także pomysłu. Niestety, ale obraz wydaje się być zrobiony "na siłę". więcej