PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619894}
5,5 13 952
oceny
5,5 10 1 13952
4,5 6
ocen krytyków
Alex Cross
powrót do forum filmu Alex Cross

Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. Makabryczna, tekturowa gra aktorska, może ją chyba tylko usprawiedliwić jeszcze gorszy poziom dialogów. Nie wiem również na co zostały wydane pieniądze w tej produkcji, bo na pewno nie na choreografie scen walki których w zasadzie nie pokazano w ogóle. Latająca kamera na dużym zbliżeniu generuje jedynie chaos. Szczerze nie polecam, chyba że ktoś jest fanem marki Cadillac, będzie mógł podziwiać lokowanie produktu.

ocenił(a) film na 2
Nemezis_83

Potwierdzam w całej rozciągłości i przestrzegam przed tym filmem. Na trzeźwo w kinie jest nie do zniesienia ale i po kilku piwach mógł by być niestrawny... Fox mi zupełnie nie przypasował do roli psychopaty. A te sceny walk gdzie chudy jak patyk (chociaż wyżyłowany) bił się w klatce to już tylko uśmiech politowania budziły. Przez drżącą kamerę nie widać nic, pewnie po to żeby ukryć niedociągnięcia... Można by pewnie długo pisać ale w sumie nie ma po co. Ogólnie lipa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones