PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777911}
6,2 12 980
ocen
6,2 10 1 12980
4,0 3
oceny krytyków
Agentka specjalnej troski
powrót do forum filmu Agentka specjalnej troski

Od początku filmu główna boahterka jest trochę denerwująca i człowiek się zastanawai, czy jest taka głupia czy zwyczjanie nie jest śaiwdoma tego jak postrzega ją otoczenie. Jednak później nie wiem w jaki sposób, ale polubiłam tą, zakręconą dziewczynę i do końca jej kibicowałam :), ale to trzeba zobaczyć na własne oczy. Alice Pol idealnie odbrana do tej roli, nie wyobrażam sobie inne aktorki w tej roli.

Alka_Alka

faktycznie na początku jest lekko wkurzająca, ale potem jest symatyczną dziewczyną, której kibicuje , aktorka świetna i chętnie ją zoabcze w kolejncych filmach

Alka_Alka

to prawda kapitalnie dobrali tą aktorkę do tej roli. jej mimika twarzy jest wręcz genialna ;)

Alka_Alka

Boon ma rękę do aktorów, dziewczyna jest świetna a i Boon całkiem fajnie zagrał, zupełnie inaczej niż we wcześniejszych filmach

ocenił(a) film na 8
Alka_Alka

jej buzia jest bardzo sympatyczna i nie pasowała mi na agenta specjalnego, ale ostatecznie to komedia i jako taka agentka spisała się na medal, warto zobaczyć na własne oczy

Alka_Alka

pasuje idealnie, chociaż na początku nie można było jej polubić

Alka_Alka

aktorka dobrana idelanie, uważam że sam pomysł głownej bohaterki jako agentki służb specjalnych pojawia się na dużym ekranie pierwszy raz i jest to interesujący pomysł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones