PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479270}

Aż po grób

Get Low
6,8 13 tys. ocen
6,8 10 1 13175
6,4 9 krytyków
Aż po grób
powrót do forum filmu Aż po grób

stawiam na trumnę... :)

ocenił(a) film na 8
drfalck

ja myślę że drzewa w lesie

drfalck

Karolak grał Orville'a... :P
albo konia

ANDRe2309

a ja myślę, że psa Charliego :P

ocenił(a) film na 7
aster290

myślę, że grał parszywca, który dokonał napadu na zakład pogrzebowy ;]

ocenił(a) film na 8
mikako

10/10. To samo pomyślałem jak obejrzałem tą scenę :)

ocenił(a) film na 6
lastmanstanding

Jak nic chciał ukraść kasę ;D

ocenił(a) film na 5
yennefer1989

Karolak grał Orville'a. Tylko który to był Orville?

ocenił(a) film na 8
Malinx

Bardzo prawdopodobne, iż tak zwano muła głównej postaci. Więc właśnie w tym zwierzęciu należy doszukiwać się Karolaka. Trzeba przyznać iż świetnie zagrał swą rolę.

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

przecież to jasne, że grał męża ukochanej, która spłonęła w domu, a jej mąż razem z nią.

ocenił(a) film na 9
drfalck

Jak dla mnie warianty są cztery:
1. Mógł zagrać włos na mosznie muła głównego bohatera, ale zmieniła się koncepcja, że będzie to jednak mulica, więc sceny zostały wycięte.
2. Mógł też zagrać łom, który posłużył do napadu na zakład pogrzebowy (z tą szczerbą między zębami i poziomem aktorstwa, a nawet elokwencją jak nic by się nadawał), ale tej sceny też nie pokazano.
3. Mógł również zagrać jedną z desek, jaka posłużyła do budowy trumny, bo takie drewno jak on akuratnie by się wpasowało.
4. A najbardziej prawdopodobnym spośród wariantów jest ten, że zagrał bełta tego dzieciaka z początku filmu, ale nie sfilmowali już, bądź nie chcieli pokazać jak leży na ziemi.
Tak właściwie, to imię Orville odpowiednio wyartykułowane nawet brzmi jak odgłos puszczania bełta.

drfalck

A nie było gdzieś widać szpary między zębami, bo jeśli była szpara to był Karolak.

Andy400

Była spora dziura w płocie, zabrakło sztachet a jedynki karolaka idealnie je zastąpiły :)

wojteksiwy757

He, he :)